Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności, a także wybranej formy wysyłki (przedpłata, pobranie). Produkty dostępne od ręki wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia, pozostałe produkty wysyłamy zaraz po ich otrzymaniu.

Na czas, po jakim paczka trafi do Twoich rąk składa się także czas potrzebny Poczcie Polskiej, InPost lub kurierowi na dostarczenie przesyłki pod wskazany przez Ciebie adres czy punkt odbioru. W dniu realizacji zamówienia otrzymasz wiadomość e-mailową potwierdzającą wysyłkę zamówionych produktów. Płatność za zamówienie jest możliwa przelewem lub przy odbiorze przesyłki.

UWAGA:  Przy zakupie produktów w szklanych opakowaniach w trosce o bezpieczeństwo produktu sugerujemy wybór kuriera- takim sposobem przesyłka na pewno dotrze cała i zdrowa!

Koszty wysyłki na terenie Polski:

 

PACZKOMATY:

Paczkomaty 24/7 - przedpłata na konto ---> 12,99 zł

Paczkomaty 24/7 - pobranie ---> 16,50 zł

Paczkomat można znlaeźć na stronie: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat

Nie polecamy wysyłki za pomocą Paczkomaty InPost podczas upałów oraz mrozów ze względu na możliwość zjełczenia/zepsucia się/rozwarstwienia produktów typu kremy czy balsamy. Za tego typu uszkodzenia, odpowiedzialności nie ponosimy.

 

POCZTA POLSKA:

Przesyłka pocztowa - Poczta Polska - przedpłata na konto ---> 17,00 zł

 

PRZESYŁKA KURIERSKA:

Kurier - przedpłata na konto ---> 17,00 zł

Kurier - pobranie ---> 21,00 zł

 

PACZKA W RUCHU:

Paczka w Ruchu - przedpłata na konto ---> 9,00 zł (tymczasowo nieaktywne)

 

POCZTEX KURIER 48:

POCZTEX KURIER 48 - przedpłata na konto ---> 14,50 zł

POCZTEX KURIER 48 - pobranie ---> 15,50 zł

 

PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 250 ZŁ – WYSYŁKA GRATIS!

Po wybraniu płatności przelewem następuje rezerwacja na magazynie towaru będącego przedmiotem zamówienia. Realizacja zamówienia następuje po wpływie pieniędzy na rachunek bankowy:

mBank

46 1140 2004 0000 3002 7692 7551

tytuł wpłaty:

Ziolomed, imię i nazwisko, numer zamówienia

 

UWAGA: W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń dotyczących wiarygodności klienta, sklep zastrzega sobie prawo do wyłączenia płatności za pobraniem z dostępnych form zapłaty.

* Wszystkie przesyłki pocztowe nadawane są jako priorytetowe.

** Uwaga: W dużych miastach przesyłki kurierskie dostarczane są w pierwszej kolejności do firm i urzędów (zazwyczaj do godziny 15:00). Jeśli w tych godzinach przebywasz w pracy, polecamy podanie adresu miejsca pracy jako adresu dostawy.