• -50%
EcoNaturo

Żel do zmywarek 500ml EcoNaturo

36,00 zł
18,00 zł Zniżka 50%
Brutto

data ważności: 11.2023

Ilość

Żel do zmywarki ECO NATURO jest naturalnym detergentem, niezawierającym syntetycznych substancji zapachowych, sztucznych barwników, izotiazolinonów oraz fosforanów. Jest to produkt przyjazny dla środowiska, a jego codzienne użycie w zmywarce nie wiąże się z jakimkolwiek niebezpieczeństwem dla czystości wód gruntowych. Produkt jest biodegradowalny, a naturalne składniki, na bazie których powstał żel do zmywarek ECO NATURO, zmiękczają wodę oraz nadają połysk zarówno szklanym, ceramicznym, jak i metalowym naczyniom oraz sztućcom.

Biodegradowalność oraz nieinwazyjność są cechami wyróżniającymi ECO NATURO spośród dostępnych na rynku produktów o podobnym działaniu. W większości detergentów efekt zmiękczający wodę możliwy jest do osiągnięcia jedynie w skomplikowanym procesie produkcji, jednoznacznie związanym z inwazyjną dla środowiska chemią gospodarczą. W przypadku marki ECO NATURO efekt ten uzyskiwany jest dzięki zastosowaniu jedynie naturalnych składników.

Właścicielem marki ECO NATURO jest lubelska firma PolBioEco Polska sp. z o.o. - producent i dystrybutor żywności ekologicznej. Nowym kierunkiem rozwoju firmy, oprócz dotychczasowego dostarczania wymagającym klientom żywności ekologicznej najwyższej jakości, jest także produkcja ekologicznych środków czystości.

Holistyczne podejście firmy do realizowania wizji w pełni ekologicznego gospodarstwa domowego potwierdzają liczne certyfikaty m.in. Ecolabel, AgroBioTest nr PL-EKO-07-13901, Przyjazny Dla Środowiska, Viva dla Wegetarian i Wegan oraz certyfikat FSC.

Produkty z serii ECO NATURO powinny zadowolić wszystkich, którzy myślą o poprawie kondycji środowiska naturalnego i czują odpowiedzialność za nasz wspólny dom - planetę Ziemię.

Szczegóły produktu

5901761104578
9 Przedmioty