• Nowy

Maść propolisowa 110ml Apicultura

36,00 zł
Brutto

Maść propolisowa 110ml Apicultura

Według literatury, maść propolisową można zastosować na:

 • OPARZENIA- posmarować maścią. Ból mija szybciej, a oparzenie zagoi się piękniej i w szybszym tempie. Można  smarować nawet co 30 minut i o ile to możliwe- wcierać w oparzone miejsce. Podobnie postępować przy innych urazach jak skaleczenia, nacięcia skórne czy otarcia.
 • GRZYBICE -umyte, osuszone nogi dokładnie nasmarować, również pod paznokciami. Kuracja ok.2 tygodni, leczy również; wrastające paznokcie, pękające pięty, palące bolesne odciski czy nagniotki. Należy pamiętać o przewiewnych butach, zmienianych i mytych najlepiej codziennie.
 • TRĄDZIK MŁODZIEŃCZY -twarz umyć wodą lub w ostrych stanach naparem z ziół (np. rumianku lub świetlika). Nie używać innych kosmetyków na czas kuracji, maść wklepywać lekko w skórę 3-4 razy dziennie. Przed wyjściem z domu, aby się nie ”świecić” można zebrać nadmiar przez dotykanie chusteczką higieniczną. UWAGA! W pierwszych dniach pryszcze mogą się ”zaognić” ponieważ maść wyciąga ropne punkty. Po około tygodniu skóra blednie, a pryszcze szybko się goją. Używanie potem maści na noc zamiast kremów zapobiega powstawaniu następnych pryszczy, leczenie twarzy z bliznami trwa dłużej, ale jest skuteczne.
 • KATAR -po każdym wytarciu nosa posmarować maścią dziurki i pod nosem. Katar przechodzi szybciej, a nos nie jest czerwony i bolesny.
 • BÓL USZU - włożyć tamponik/ wacik z maścią, wymieniać na świeży 3 razy dziennie przez 2-3 dni.
 • ŚWIEŻE BLIZNY I ZAGOJONE RANY -wygładza i regeneruje. Bardzo szybko leczy rany pooperacyjne po złamaniach, zwichnięciach, urazy łękotki leczy skutecznie w połączeniu z maścią lub olejem żywokostowym.
 • BÓLE KRĘGOSŁUPA -stawów, uśmierza ból, łagodzi stany zapalne, leczy dolegliwości kostne w połączeniu z maścią lub olejem żywokostowym.
 • ŻYLAKI i HEMOROIDY - grubo posmarować 2-3 razy dziennie, w przypadku hemoroidów również wewnątrz, najlepiej za pomocą patyczka lub szpatułki (nakładać ze słoiczka JEDNORAZOWO, jednym końcem, NIE WKŁADAĆ patyczka po użyciu do pudełka z maścią).
 • DZIECIOM -na co dzień po uderzeniu np. o mebel, podłogę. Szybkie posmarowanie maścią zapobiega powstawaniu guzów i siniaków, a ból szybko przechodzi. Pomocniczo również po użądleniu pszczoły.
 • JAMA USTNA- maścią można smarować wnętrze ust przy podrażnieniach, ranach i naruszonych dziąsłach. Odrobinę nanieść na bolące miejsce za pomocą czystego palca dłoni, na waciku lub za pomocą patyczka.
 • WEWNĘTRZNIE – można spożywać przy leczeniu chorób gardła i przełyku.

 

PRZYPOMINAMY O SPRAWDZENIU UCZULENIA- nanieść odrobinę maści na skórę i odczekać 15-30 minut. Jeśli nie wystąpi objawy alergii, można bezpiecznie zacząć stosowanie maści. Maść dobrze jest mieć zawsze pod ręką, można ją przenieść do mini słoiczka za pomocą szpatułki. Resztę maści trzymać najlepiej w lodówce lub chłodnym pomieszczeniu.

POJEMNOŚĆ: 110ml 

Nr wet. 14073503

UWAGA: kolor maści może się różnić w zależności o partii produkcyjnej. Propolisowa przechodzi z koloru żółtego w nawet lekko zielony.

Komentarze

Komentarze (0)