• Nowy

Herbata NingHong Health Protection 90g Meridian

19,90 zł
Brutto

HERBATA NINGHONG HEALTH PROTECTION

Receptura herbaty Ning Hong została opracowana na zasadzie równowagi sił życiowych yin i yang. Odpowiada ona za harmonijne funkcjonowanie organizmu i wzmocnienie jego najważniejszych narządów: serca, nerek i wątroby. Została ona uznana za jeden z najlepszych produktów państwowych Chin. Miliony ludzi na świecie doceniają w szczególności jej właściwości odchudzające. Napar tej cudownej mieszanki niezwykle skutecznie wpływa na wygląd skóry. Dodatkowo wspiera przewód pokarmowy, poprawia pracę jelit, jest pomocna przy zaparciach i zapaleniu pęcherzyka żółciowego. Stosowana jest także w leczeniu niedrożności dróg oddechowych czy świerzbu. Można ją stosować dłuższy czas, ponieważ nie powoduje biegunek. 

  • Herbata Ning Hong jest bogata w polifenole, głównie katechiny, które wymiatają wolne rodniki.
  • Kłącze pochrzynu dostarcza: witaminy A, która wspiera układ immunologiczny, witaminę C odpowiadająca za prawidłowy metabolizm energetyczny oraz saponiny steroidowe.
  • Liście malwy obfitują w śluz.
  • Owoc głogu chińskiego zawiera flawonoidy i witaminę C.

Zalecane spożycie: 1 saszetkę zalej 250 ml wrzątku i zaparzaj przez 5 minut. Tę samą saszetkę można, a nawet należy zaparzać powtórnie, ponieważ napar z drugiego parzenia jest najbardziej wartościowy.

Skład: Herbata Ning Hong (Camelia sinensis) 76%, kłącze pochrzynu 15%, liść malwy 5 %, owoc głogu 4% 

Opakowanie zawiera 90 g (30 saszetek)

Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży oraz karmiących.

Komentarze

Komentarze (0)