• Nowy produkt

NAC N-Acetylocysteina 600mg 100kaps Now Foods

62,00 zł
Brutto

N-acetylocysteina (NAC) jest stabilną formą nieistotnego aminokwasu cysteiny. Jest to aminokwas zawierający siarkę, który działa jako stabilizator w tworzeniu struktur białkowych i wspomaga tworzenie glutationu.

Ilość

N-acetylocysteina (NAC) jest stabilną formą nieistotnego aminokwasu cysteiny. Jest to aminokwas zawierający siarkę, który działa jako stabilizator w tworzeniu struktur białkowych i wspomaga tworzenie glutationu. * Glutation jest silnym związkiem zmiatającym wolne rodniki, który pomaga również w utrzymaniu prawidłowego, zrównoważonego funkcjonowania układu odpornościowego. Ponadto NAC może pomóc w utrzymaniu zdrowego mózgu i tkanek neuronalnych.

Składnik Zalecana dzienna porcja do spożycia: ½ tabletki

N-Acetylocysteina (NAC) 500 mg

Inne składniki:

Celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropyloceluloza, kwas stearynowy (źródło roślinne), powłoka wegetariańska i dwutlenek krzemu.

Sposób użycia:

½ tabletki dziennie.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia.

Informacja ze strony producenta:

Preparat niewskazany dla dzieci, kobiet w ciąży lub okresie laktacji. Osoby przyjmujące leki przed zażyciem powinny skonsultować się z lekarzem.

Przechowywanie:

Po otwarciu przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Szczegóły produktu

733739000859
14 Przedmioty