• Wyprzedaż!
  • -11,30 zł
  • Zniżka 11,30 zł
Dary Natury

Suplement diety Karczoch EKO 60 kaps DN

46,20 zł
34,90 zł Zniżka 11,30 zł
Brutto

Karczoch eko

Data minimalnej trwałości: 01-03-2022

suplement diety

Karczoch wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby oraz procesy detoksykacyjne. Dodatkowo przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu lipidów we krwi, a także wspiera prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego.
Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników suplementu diety. W przypadku stwierdzonej kamicy żółciowej przed zastosowaniem suplementu diety należy skonsultować się z lekarzem. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed zastosowaniem suplementu diety powinny skonsultować się z lekarzem.
Przechowywanie: Suplement diety powinien być przechowywany w nienasłonecznionym, suchym miejscu w temperaturze 0°C - 25°C, w zamkniętym opakowaniu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Sposób użycia:

Dorośli 1 kapsułki dziennie. Popić szklanką wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości.

Skład:

karczoch* (Cynara scolymus); hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki).
*produkt rolnictwa ekologicznego

Składniki 1 kapsułka
5903246861693

Komentarze

Komentarze (0)