Now Foods

LUTEINA 10mg (Estry Xangold) 60kaps Now

35,20 zł
Brutto
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

LUTEINA 10mg (Estry Xangold) 60kaps Now 

10 mg wolnej luteiny z estrów luteinowych

Wspiera zdrowie plamki żółtej oka

Ochrona przed wolnymi rodnikami*

Luteina jest pomarańczowo-czerwonym barwnikiem karotenoidowym, wytwarzanym przez rośliny. Jej źródłem w pożywieniu są kolorowe owoce i warzywa. W organizmie luteina jest jednym z przeważających pigmentów skoncentrowanych w plamce żółtej wewnątrz oka, w obszarze który jest odpowiedzialny za widzenie centralne. Ponadto gromadzi się w tkance skórnej. Funkcjonalną rolą luteiny w tych wrażliwych tkankach jest ochrona przed powstawaniem wolnych rodników wywołanym przez promieniowanie słoneczne.* Ten produkt jest w naturalny sposób pozyskiwany z kwiatów aksamitki wzniesionej, które posiadają szeroki zakres karotenoidów, w tym zeaksantynę.

Xangold® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy BASF SE.

Zalecany sposób użycia i przechowywania

Jako suplement diety należy przyjmować 1 kapsułtkę softgel dziennie, przy posiłku.

Po otwarciu przechowywać w miejscu chłodnym i suchym.

Uwaga

Produkt przeznaczony do stosowania wyłącznie przez osoby dorosłe. Kobiety w ciąży, karmiące oraz osoby przyjmujące leki lub mające schorzenia powinny skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Inne składniki:

kapsułka softgel (żelatyna, gliceryna, chleb świętojański, woda) oraz krzemionka. Zawiera soję (olej).

W procesie produkcji nie wykorzystano składników pochodzących z pszenicy, glutenu, mleka, jajek, ryb, skorupiaków  ani orzechów drzewnych. Wyprodukowano w zakładzie stosującym zasady dobrej praktyki wytwarzania (GMP), w którym przetwarza się składniki innych preparatów zawierające te alergeny.

Uwaga: Produkt przeznaczony do stosowania wyłącznie przez osoby dorosłe. Kobiety w ciąży, karmiące oraz osoby przyjmujące leki lub mające schorzenia powinny skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Umieszczony wewnątrz pakiecik służy utrzymaniu świeżości produktu i jest niejadalny.  Należy przechowywać w słoiczku.

Xangold® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy BASF SE

733739030580

Komentarze

Komentarze (0)