• Wyprzedaż!
  • -12%
  • Zniżka 12%
Dary Podlasia

Rokitnik owoc 50g Dary Podlasia

7,35 zł
6,47 zł Zniżka 12%
Brutto
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Rokitnik owoc (Polska) 50g Dary Podlasia

DZIAŁANIE: Owoce zawierają związki fenolowe, w tym flawonoidy: rutynę, kwercetynę, katechiny i proantyocyjanidyny wykazujące działanie antyoksydacyjne. Rokitnik pospolity pomaga obniżyć gorączkę, łagodzi stany zapalne oraz zapobiega chorobom wrzodowym. Rokitnik zwyczajny ma zastosowanie w kosmetyce, jest składnikiem preparatów przeciwko łysieniu, zapobiega powstawaniu łupieżu oraz nawilża skórę.

 

SKŁADNIKI: Rokitnik owoc 100%.

TERMIN PRZYDATNOŚCI: Wszystkie nasze produkty posiadają aktualny termin przydatności do spożycia i pochodzą z regularnych dostaw. W przypadku chęci uzyskania szczegółowych informacji co do długości terminów, prosimy Państwa o kontakt drogą mailową lub telefoniczną.

 

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w zamkniętych opakowaniach, chroniąc od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów, poza zasięgiem dzieci.

 

ALERGENY: W zakładzie pakowane są również: sezam, orzechy, gorczyca, migdały, produkty zawierające gluten. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie można w 100% wykluczyć wystąpienia w produkcie śladowych ilości tych surowców.

 

FORMA PAKOWANIA: Surowiec jest pakowany ręcznie oraz sprzedawany w estetycznych torebkach, które posiadają atest na przechowywanie żywności.

 

Zamieszczone w serwisie opisy produktów mają charakter tylko i wyłącznie informacyjny.

 

Nie zastępują konsultacji z lekarzem i nie mogą być podstawą do stosowania jakichkolwiek wyrobów medycznych, środków farmaceutycznych czy form terapii. Wszelkie decyzje w w/w kwestii należy konsultować z lekarzem.

Szczegóły produktu

4470
1 Przedmiot