• Nowy

Borówka brusznica liść suszony (zakażenia układu moczowego) 50g Dary Podlasia

5,20 zł
Brutto

Borówka brusznica liść suszony (zakażenia układu moczowego) 50g Dary Podlasia

DZIAŁANIE:

Borówka brusznica wykazuje działanie dezynfekujące drogi moczowe, przeciwzapalne, ściągające.

ZASTOSOWANIE:

Liść borówki brusznicy zwiększa wydzielanie moczu, a z nim szkodliwych produktów przemiany materii. Niszczy bakterie w układzie moczowym i to często szczepy odporne na działanie wielu antybiotyków. Korzystne jest użycie liści brusznicy w przypadkach przewlekłych zakażeń układu moczowego, w kamicy moczowej. Podobnie jak na układ moczowy, liście borówki brusznicy działają dezynfekująco na przewód pokarmowy. Znoszą wzdęcia brzucha i są dobrym lekiem w niezbyt nasilonych biegunkach oraz kamicy żółciowej. Uszczelniają naczynia włosowate i znoszą stany zapalne w tych naczyniach.

PROPONOWANE SPOSOBY PODANIA:

Odwar: sporządza się z 1 łyżki stołowej liści zalanych szklanką letniej wody, ogrzanej stopniowo do wrzenia i gotowanej pod przykryciem około 5 minut. Po odstawieniu na 15 minut do naciągnięcia, odwar ogrzewa się i wypija po 1/2–1/3 szklanki 2 lub 3 razy dziennie.

FORMA PAKOWANIA:

Surowiec jest pakowany ręcznie oraz sprzedawany w estetycznych torebkach, które posiadają atest na przechowywanie żywności.

Zioła należy przechowywać w zamkniętych opakowaniach, chroniąc od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Zamieszczone w serwisie opisy produktów mają charakter wyłącznie informacyjny.

Nie zastępują konsultacji z lekarzem i nie mogą być podstawą do stosowania jakichkolwiek wyrobów medycznych, środków farmaceutycznych czy form terapii. Wszelkie decyzje w w/w kwestii należy konsultować z lekarzem.

Komentarze

Komentarze (0)