• Wyprzedaż!
  • -1,30 zł
  • Zniżka 1,30 zł
Dary Podlasia

Fasola strąki suszone, naowocina (cukrzyca, nerki) 50g Dary Podlasia

3,60 zł
2,30 zł Zniżka 1,30 zł
Brutto

Fasola strąki suszone, naowocina (cukrzyca, nerki) 50g Dary Podlasia

Należy spożyć przed końcem: 09.2021

DZIAŁANIE:

Moczopędne, gojące, przeciwcukrzycowe.

ZASTOSOWANIE:

Strąki fasoli wspomagają obniżanie poziomu cukru we krwi, co może być wykorzystane przy kłopotach z cukrzycą. Mogą być używane przy obrzękach, problemach z nerkami,  ze zmniejszonym wydalaniem moczu, kamicy moczowej, zwłaszcza fosforanowej. Sproszkowane strąki fasoli były od setek lat używane do zasypywania ran, na oparzenia, wypryski, zmiany skórne spowodowane chorobą zwaną różą.

PROPONOWANE SPOSOBY PODANIA:

Odwar: 2 łyżki stołowe produktu zalać 1 filiżanką chłodnej wody, zagotować i utrzymywać we wrzeniu przez 10-15 minut, następnie przecedzić. Świeży i ciepły odwar pić 2-3 razy dziennie.

FORMA PAKOWANIA:

Surowiec jest pakowany ręcznie oraz sprzedawany w estetycznych torebkach, które posiadają atest na przechowywanie żywności.

Zioła należy przechowywać w zamkniętych opakowaniach, chroniąc od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Zamieszczone w serwisie opisy produktów mają charakter wyłącznie informacyjny.

Nie zastępują konsultacji z lekarzem i nie mogą być podstawą do stosowania jakichkolwiek wyrobów medycznych, środków. farmaceutycznych czy form terapii. Wszelkie decyzje w w/w kwestii należy konsultować z lekarzem.

Komentarze

Komentarze (0)