• Nowy
Now Foods

Czarny orzech (Black Walnut) kompleks 60ml NowFoods

57,00 zł
Brutto

Czarny orzech (Black Walnut) kompleks 60ml NowFoods


NOW Foods "zielony" płyn z piołunu z czarnego orzecha to silny ekstrakt, który pochodzi z łuski zielonych czarnych orzechów włoskich. NOW Foods „zielony” kompleks piołunu z czarnego orzecha włoskiego Liqiud był używany od wieków jako ziołowy tonik do promowania zdrowej aktywności mikrobiologicznej. Pasożyty i inne niepożądane organizmy byłyby znacznie szczęśliwsze, gdybyś nie wziął NOW Foods "Zielonego" kompleksu Wormwood z czarnego orzecha!

  • Ziołowy suplement
  • Koszer i nie-GMO
  • Wegańskie i wegetariańskie
  • Bez soi, glutenu, nabiału i jajek
  • Suplement diety

Czy można bezpiecznie zażywać ekstrakt z czarnego orzecha z piołunem w czasie ciąży?
Wyciąg z czarnego orzecha jest jednym z suplementów ziołowych, których powinieneś unikać w czasie ciąży. Podobnie jak w przypadku wszystkich suplementów ziołowych i ogólnie wielu suplementów diety, zawsze zaleca się skonsultowanie z lekarzem przed rozpoczęciem lub kontynuowaniem jakiejkolwiek suplementacji podczas ciąży. Chociaż istnieje wiele suplementów diety, które są ważne dla zdrowej ciąży, takich jak kwas foliowy w zapobieganiu wadom wrodzonym, istnieją inne, których należy unikać.

SUGEROWANY SPOSÓB UŻYCIA

Jako ziołowy suplement diety zażywaj 1 / 2 do 2 kroplomierza 2 razy dziennie w soku lub wodzie przed posiłkami i / lub przed snem. Ten produkt najlepiej stosować stopniowo zwiększając dawkę w okresie dwóch tygodni z tygodniową przerwą przed powtórzeniem.

Przechowywać w chłodnym, suchym, ciemnym miejscu po otwarciu.

SKŁADNIKI

NOW Foods - „Zielony "płynny kompleks piołunu z czarnego orzecha włoskiego - 2 oz. ( 59 ml)
Dodatkowe informacje
Wielkość porcji: 2 Droppersful ( 16 mL)
Porcji w opakowaniu: około 37
Ilość na porcję % DV
Unikalna mieszanka:
   Łuski orzecha czarnego „zielone”
   (Juglans nigra), Herb Wormwood
   (Artemisia absinthium) i pąki goździków
   (Syzygium aromaticum) Ekstrakty
1.6mL *
*Nie ustalono dziennej wartości.
 

Inne składniki: Ziarno Alkohol (ok. 52 %) i Woda.

Zawiera orzechy (czarny orzech).

Nie produkowane z drożdżami, pszenicą, glutenem, soją, mlekiem, jajkami, rybami lub skorupiakami. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

OSTRZEŻENIA

Uwaga: Tylko dla dorosłych. Nie dla kobiet w ciąży / karmiących. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli zażywasz leki lub masz schorzenia. Osoby z zaburzeniami czynności nerek lub wątroby powinny unikać przyjmowania tego suplementu. Może powodować zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Zawiera alkohol. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

W tym produkcie może wystąpić naturalna zmiana koloru.

Komentarze

Komentarze (0)