• -1,59 zł
  • Zniżka 1,59 zł
Medicaline-Aliness

Herbatka Dworska (dla kobiet, miesiączka) 20x2g EKO EcoBlik

7,95 zł
6,36 zł Zniżka 1,59 zł
Brutto
Ilość
  Obecnie brak na stanie


Herbatka Dworska (dla kobiet, miesiączka) 20x2g EKO EcoBlik

*Komfort podczas miesiączki

 

Herbatka Dworska to niezwykłe połączenie bogactwa przywrotnika, krwawnika, jasnoty białej z babką szerokolistną oraz słonecznym nagietkiem. Taka delikatna, ożywiająca herbatka z pewnością zadziwi niejednego drogocennym smakiem i aromatem natury. A do tego zapewni zdrowie na co dzień zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Skład: Przywrotnik ziele*, babka szerokolistna*, ziele jasnoty i krwawnika*, kwiat nagietka* w różnych proporcjach (*składniki ekologiczne).

Waga netto: 20x2g

Kraj pochodzenia – Polska

 

Herbatka Dworska to niezwykłe połączenie bogactwa przywrotnika, krwawnika, jasnoty białej z babką szerokolistną oraz słonecznym nagietkiem. Taka delikatna, ożywiająca herbatka z pewnością zadziwi niejednego drogocennym smakiem i aromatem natury.

A do tego zapewni zdrowie na co dzień zarówno dzieciom jak i dorosłym.

 

Więcej o Herbacie Dworskiej

 

produkt ekologiczny

 

 

Stefania Korżawska o Herbatce Dworskiej:

„Herbata Dworska to mieszanka zawierająca wybitnie „kobiece zioła” – ma działanie zarówno lecznicze, jak i profilaktyczne w przypadku wszelkich dolegliwości kobiecych – stanów zapalnych, upławów, menopauzy, endometriozy, nieregularnych, zbyt obfitych lub bolesnych miesiączek, nadżerki. Reguluje wszystkie procesy zachodzące w organizmie. Polecana także dla wszystkich, mających problemy z nawracającymi stanami zapalnymi oraz problemami skórnymi, trądzikiem, wysypkami

i podrażnieniami.”

5903242580420

Komentarze

Komentarze (0)