Superfoods

Burak czerwony mielony 400g...
Natura Wita

Burak czerwony mielony 400g Natura Wita

18,95 zł

Sproszkowany Burak czerwony, jest produktem najwyższej jakości, może służyć zarówno do spożywania w postaci zdrowych i pożywnych koktajli, jak również jako baza czy dodatek do barszczy. Bardzo aromatyczny suszony burak, w skład którego wchodzi cała bulwa buraczana wraz ze swoimi prozdrowotnymi właściwościami, buraki nie są obierane ani łupione, Suszone w całości.

Burak (proszek) BIO 200g...

Burak (proszek) BIO 200g BeOrganic

24,75 zł

Burak to warzywo, który za swoje bogate właściwości jest ceniony od wieków. Do dnia dzisiejszego jest wykorzystywany w codziennej diecie, pod wieloma postaciami.

Ekologiczny sproszkowany burak jest doskonałym dodatkiem m. in. do soków, koktajli i sałatek.

Batom

Stewia w tabletkach 18g 300tabl Batom

14,40 zł

Słodzik stołowy w tabletkach na bazie glikozydów stewiolowych z rośliny Stewia rebaudiana Bertoni. Odpowiedni do słodzenia kawy, herbaty, zimnych oraz gorących napojów.

Kawa daktylowa 200g Natura Wita

19,70 zł

Kawa mielona z ziaren daktylowca właściwego jest wytwarzana przez mycie, suszenie i gotowanie przez 30 minut w temperaturze 125*C, następnie prażenie i mielenie ziaren. Około 11-18% wagi owocu daktylowego to ziarno, które składa się z węglowodanów, błonnika pokarmowego, tłuszczu i białka. 

  • Obecnie brak na stanie
Terrasana

Ocet Ume Su BIO 250ml Terrasana

24,50 zł

Ocet powstały w wyniku fermentacji umeboshi (morele japońskie kiszone). Idealny jako sos do sałatek, do marynowania warzyw, jako dodatek do ryżu, do sushi lub do innych dań.

  • Nowy produkt
  • Obecnie brak na stanie