PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 199 ZŁ – WYSYŁKA GRATIS!

Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności, a także wybranej formy wysyłki (przedpłata, pobranie). Produkty dostępne od ręki wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia, pozostałe produkty wysyłamy zaraz po ich otrzymaniu.

Na czas, po jakim paczka trafi do Twoich rąk składa się także czas potrzebny Poczcie Polskiej, InPost lub kurierowi na dostarczenie przesyłki pod wskazany przez Ciebie adres czy punkt odbioru. W dniu realizacji zamówienia otrzymasz wiadomość e-mailową potwierdzającą wysyłkę zamówionych produktów. Płatność za zamówienie jest możliwa przelewem lub przy odbiorze przesyłki.

UWAGA:  Przy zakupie produktów w szklanych opakowaniach w trosce o bezpieczeństwo produktu sugerujemy wybór kuriera- takim sposobem przesyłka na pewno dotrze cała i zdrowa!

Koszty wysyłki na terenie Polski: 

PACZKOMATY:
Paczkomaty InPost ---> 10,99 zł
Paczkomaty InPost pobranie ---> 15,99 zł

Paczkomat można znlaeźć na stronie: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat
Nie polecamy wysyłki za pomocą Paczkomaty InPost podczas upałów oraz mrozów ze względu na możliwość zjełczenia/zepsucia się/rozwarstwienia produktów typu kremy czy balsamy. Za tego typu uszkodzenia, odpowiedzialności nie ponosimy.

POCZTEX KURIER48:
Pocztex Kurier48  ---> 10,99 zł
Pocztex Kurier48 pobranie ---> 13,99 zł

KURIER InPost:
Kurier InPost  ---> 14,99 zł
Kurier InPost pobranie ---> 17,99 zł

KURIER DHL:
Kurier DHL  ---> 15,99 zł
Kurier DHL pobranie ---> 20,99 zł

Po wybraniu płatności przelewem następuje rezerwacja na magazynie towaru będącego przedmiotem zamówienia. Realizacja zamówienia następuje po wpływie pieniędzy na rachunek bankowy:

mBank
nr konta: 46 1140 2004 0000 3002 7692 7551
tytuł wpłaty: numer zamówienia

UWAGA: W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń dotyczących wiarygodności klienta, sklep zastrzega sobie prawo do wyłączenia płatności za pobraniem z dostępnych form zapłaty.

* Uwaga: W dużych miastach przesyłki kurierskie dostarczane są w pierwszej kolejności do firm i urzędów (zazwyczaj do godziny 15:00). Jeśli w tych godzinach przebywasz w pracy, polecamy podanie adresu miejsca pracy jako adresu dostawy.