Menopauza

Now Foods

Czerwona koniczyna (Red Clover) 375mg 100kaps Now Foods

39,90 zł

Czerwona koniczyna jest rośliną rosnąca na polach i łąkach całej Europy. Ekstrakt koniczyny czerwonej zawiera w swoim składzie wiele witamin oraz mikroelementów. Związki zawarte w tej roślinie są stymulatorem odporności. Red Clover to biologicznie aktywny dodatek o bardzo łagodnym działaniu.

Cztery izoflawony wyodrębnione w kwiatach koniczyny czerwonej posiadają właściwości estrogeniczne. Ten zauważony efekt okazał się pomocny w produkcji naturalnego suplementu stosowanego przez kobiety w okresie menopauzy. Izoflawony występujące w czerwonej koniczynie mogą zmieniać produkcję hormonów lub przemianę materii, mogą mieć wpływ na enzymy międzykomórkowe lub różnicowanie się i produkcję komórek.

Kwas bursztynowy 100g Nanga
Nanga

Kwas bursztynowy 100g Nanga

9,20 zł

Kwas bursztynowy pomaga złagodzić kaca, jeśli jest przyjmowany w trakcie spożywania alkoholu oraz następnego dnia. Stosowany jest również jako środek łagodzący objawy menopauzy i uśmierzający bóle mięśni, stawów i kości przy zastosowaniu zewnętrznym.

Kwas bursztynowy występuje w bursztynie i stąd jego nazwa. Ale przede wszystkim powstaje on naturalnie w naszym ciele, a także we wszystkich organizmach żywych w trakcie cyklu Krebsa zachodzącego w mitochondriach.

Niepokalanek (Chasteberry...

Niepokalanek (Chasteberry Fruit) 120kaps Swanson

28,90 zł

Suplement diety dedykowany dla kobiet z zespołem napięcia przedmiesiączkowego oraz okresie menopauzy, na bazie Niepokalanka.

Polecany jest przy zespole napięcia przedmiesiączkowego (PMS), zaburzeniach cyklu miesiączkowego, hiperprolaktynemii, przedmiesiączkowych zaburzeniach dysforycznych (PMDD), cyklicznej mastalgii (cykliczne bóle piersi) oraz w leczeniu objawów zespołu menopauzalnego, pobudzaniu laktacji, regulacji libido i poprawie płodności.

BioPlanet

Czerwona koniczyna 600mg 60kaps Soul Farm

38,00 zł

Suplement diety. Zawartość w dwóch kapsułkach (zalecana maksymalna dzienna porcja do spożycia): czerwona koniczyna ekstrakt DER 4:1 600 mg, czerwona koniczyna ekstrakt 600 mg, w tym izoflawony: 48 mg

Gotu Kola 435mg 60kaps Swanson

17,00 zł

Gotu Kola wspomaga prace mózgu oraz wspiera działanie centralnego systemu nerwowego. Korzystnie wpływa na krążenie, wspomaga poprawię pamięci, pomaga wzmacniać naczynia krwionośne. Zawiera również składniki niezbędne do wytwarzania kolagenu, który podtrzymuje zdolność organizmu do odnawiania skóry i gojenia ran.

  • Obecnie brak na stanie