Pielęgnacja stóp i dłoni

Astron

Olej żywokostowy z gojnikiem 100ml Astron

14,90 zł

Skutecznie wspiera leczenie chorób kręgosłupa, stawu biodrowego, kolan, bóle reumatyczne, rwę kulszową. Pomaga przy złamaniach, zwichnięciach i stłuczeniach, w stanach zapalnych ścięgien i zakrzepowym zapaleniu żył. 

Pomada O. Gzegorza Sroki 500ml

22,00 zł

Pomada przeznaczona jest do mycia skóry w trądziku pospolitym, wyprysku alergicznym i niealergicznym, łojotokowym zapaleniu skóry, łupieżu łojotokowym, pęcherzycy łojotokowej, łuszczycy i rybiej łusce. Polecana jest dla osób z przetłuszczającą się skórą.

Lanolina premium 50g Nanga
Nanga

Lanolina premium 50g Nanga

17,00 zł

Lanolina (z łac. lano - wełna) pozyskiwana jest z wełny owczej, wytwarzają ją gruczoły znajdujące się w skórze owiec. Rolą lanoliny jest ochrona wełny i skóry owiec przed zmieniającymi się czynnikami środowiska, czyli głównie światłem, deszczem, wiatrem i wysoką lub niską temperaturą.

Jako surowiec kosmetyczny lanolina wykorzystywana jest do produkcji kremów, maści i balsamów. Natłuszcza i zmiękcza skórę. 

Krem konopny 10% łuszczyca 75ml Medic Progress

33,00 zł

Maść zawierająca organiczny olej z konopi, aloes, witaminy B1, B2, B3, B6, B12, E, prowitaminę B5, D-pantenol, masło shea, olejek lawendowy, wosk pszczeli i lanolinę. Przeznaczona do pielęgnacji skóry wrażliwej, łuszczycowej. Maść ma działanie regenerujące i kojące.