Serce, ciśnienie i cholesterol

Kwas Alfa Liponowy 600mg 60kaps Now Foods

82,00 zł

Kwas alfa-liponowy ma silne właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne, wpływa korzystnie na regulację poziomu glukozy we krwi oraz poprawia metabolizmu glukozy i tłuszczu, zwłaszcza u osób cierpiących na choroby metaboliczne. Poleca się również osobom cierpiącym na jaskrę, zaćmę, choroby metaboliczne, takie jak: cukrzyca, miażdżyca, hipercholesterolemia, zaburzenia neurodegeneracyjne, zwłaszcza choroby Alzheimera i Parkinsona oraz zespół przyspieszonego starzenia się. Kwas alfa-liponowy stosowany jest również w leczeniu zatruć, ponieważ posiada zdolność wiązania jonów ołowiu, miedzi, cynku i manganu.

Kokoryczka wonna kłącze...

Kokoryczka wonna kłącze cięte 25g Nanga

19,70 zł

Kokoryczka wonna jest znana ze swojego pozytywnego wpływu na serce, ciśnienie krwi i poziom glukozy.

Dawniej kokoryczka stosowana była jako naturalny opatrunek na rany, stłuczenia, a nawet złamania oraz środek uśmierzającego bóle mięśni. Wykorzystywano ją też w chorobach płuc jako środek wykrztuśny i kojący podrażnienia gardła powstające w wyniku kaszlu. 

Dary Natury

Serdecznik pospolity ziele 50g Dary Natury

3,90 zł

Według literatury zielarskiej ziele serdecznika może działać lekko uspokajająco na układ nerwowy.

To zioło pomocne także w wielu chorobach sercowo-naczyniowych. Dzięki właściwościom rozkurczowym, pomaga w niewielkim stopniu obniżyć ciśnienie krwi.

Dodatkowo, można stosować go przy kołataniu, przyspieszeniu bicia serca, a także ogólnym osłabieniu spowodowanym problemami z układem krwionośnym.

Medicaline-Aliness

Beta Glukan 500mg 100kaps vege Aliness

67,90 zł

Beta glukan, to substancja naturalnie występująca w ścianach komórkowych wielu roślin, grzybów i mikroorganizmów. To rodzaj rozpuszczalnego błonnika pokarmowego. 

Preparat przeznaczony jest do stosowania w celu naturalnego wzmocnienia organizmu. Jako błonnik wpływa pozytywnie na pracę jelit, neutralizuje toksyczne związki w organizmie i przeciwdziała otyłości.

Sylimaryna 300mg 100kaps Nanga

32,00 zł

Skutecznie wspomaga regenerację wątroby i działa ochronnie na jej tkankę. Pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu we krwi.

Guz Brzozy Siberian Chaga...

Guz Brzozy Siberian Chaga 400mg 90kaps Aliness

64,90 zł

Wysokiej jakości ekstrakt z owocników Chaga (Inonotus obliquus), pozyskiwanego w dziewiczych rejonach Syberii. Cenione od dawna właściwości prozdrowotne Chaga wynikają z obecności wielu czynnych biologicznie składników, takich jak: kwasy humusowe, melaniny, polisacharydy, beta-glukany, polifenole, a także pierwiastki śladowe i witaminy.

Olej z nasion ogórecznika 20% GLA 35%LA 1000mg 60kaps Aliness

39,90 zł

ogórecznik lekarski działa kojąco na drogi oddechowe i ułatwia oddychanie, łagodzi ból zapalny i przyczynia się zachowania elastyczności i mobilności stawów, poprawia wydalanie wody przez nerki

Kwas linolowy (LA) pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi

Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresesm oksydacyjnym

Maczużnik (Cordyceps chiński) 600mg 120kaps Swanson

46,00 zł

Grzyby cordyceps cenione są przede wszystkim z uwagi na swoją zdolność do zwalczania wolnych rodników, a także infekcji czy stanów zapalnych. Od wieków używane są w celu redukowania objawów zaburzeń układu oddechowego oraz łagodzenia kaszlu, przeziębień i uszkodzeń wątroby.

Skoczylas

Resweratrol 60kaps Skoczylas

49,00 zł

Resweratrol wspiera działanie układu krążenia, w tym serca. Vitis vinifera L. wspomaga krążenie żylne. Pomaga utrzymać zdrowe naczynia krwionośne.

Ruta zwyczajna ziele cięte...
Nanga

Ruta zwyczajna ziele cięte 100g Nanga

17,00 zł

Według medycyny ludowej ruta pobudza i wzmacnia trawienie, dodaje apetytu, podnieca nerwy, wygania wiatry, uśmierza bóle porodowe.

Herbata z ruty jest bardzo dobra przeciw napływom krwi do głowy, zawrotom, słabemu trawieniu, brakowi apetytu, biciu serca, stanom skurczowym, padaczce, histerii, zastojowi miesiączki.

Olejek ruciany, wydobywany z liści służy szczególnie w histerii, zastoju miesiączkowania i dla wypędzenia robaków.