Stawy, kości i mięśnie

Glukozamina, chondroityna i...
Medicaline-Aliness

Glukozamina, chondroityna i MSM 180kaps Now Foods

126,00 zł

NOW Glucosamine & Chondroitin with MSM łączy w jednym suplemencie diety trzy najbardziej znane dostępne składniki odżywcze wspierające stawy. Badania naukowe wykazały, że glukozamina i chondroityna mogą wspierać normalną ruchomość i komfort stawów. MSM jest obecny jako naturalnie występujący związek siarki dla optymalnego wsparcia żywieniowego dla produkcji zdrowych struktur stawowych.

  • Nowy produkt
Altermedica

Szczeć 300mg 60kaps Alter Medica

46,40 zł

Szczeć jest rośliną znaną od wieków. W medycynie ludowej była wykorzystywana w leczeniu bólów reumatycznych i dny moczanowej. Zawarte w szczeci związki z grupy irydoidów wykazują zróżnicowane działanie biologiczne. W zależności od budowy działają przeciwzapalnie, antybiotycznie, hipotensyjnie i uspokajająco.

  • Nowy produkt

Żel Ortho Help emulgel 100ml

28,00 zł

Ortho Help żel przynosi szybką i długotrwałą ulgę w masowanych partiach, szczególnie polecany na bóle stawów, kolan i kręgosłupa

  • Nowy produkt
L-Carnityne ALC 500mg...
Medicaline-Aliness

L-Carnityne ALC 500mg 100kaps Aliness

39,90 zł

L- karnityna ma działanie antyoksydacyjne, chroni komórki przed działaniem reaktywnych form tlenu, a tym samym stabilizuje błony komórkowe. Wpływa na przemianę materii i pozwala spalić zbędną tkankę tłuszczową.

ADAM Multiwitaminy i...
Now Foods

ADAM Multiwitaminy i minerały dla mężczyzn 90kaps Now Foods

90,90 zł

Produkt ADAM Multi-Vitamin został opracowany z myślą o mężczyznach, którzy chcą uzupełnić niedobry witamin w organizmie (między innymi witamin z grupy B) lub zapobiegać niedoborom. Wiele kompleksów witaminowych dostępnych na rynku zawiera niepotrzebnie dodane składniki. ADAM został opracowany tak, aby zawierał jak najmniej tych niepotrzebnych, dodatkowych składników, pozostawiając więcej miejsca na wyższe poziomy składników odżywczych, których mężczyźni potrzebują do utrzymania zdrowia. 

  • Nowy produkt

Kawa daktylowa 200g Natura Wita

19,70 zł

Kawa mielona z ziaren daktylowca właściwego jest wytwarzana przez mycie, suszenie i gotowanie przez 30 minut w temperaturze 125*C, następnie prażenie i mielenie ziaren. Około 11-18% wagi owocu daktylowego to ziarno, które składa się z węglowodanów, błonnika pokarmowego, tłuszczu i białka. 

  • Nowy produkt
Guggul 600mg 100kaps Nanga
Nanga

Guggul 600mg 100kaps Nanga

33,80 zł

Stymuluje pracę tarczycy i podnosi metabolizm. Korzystnie wpływa na poziom glukozy i cholesterolu we krwi.

  • Nowy produkt

Kwas nikotynowy proszek 100% flush effect 100g Aliness

39,90 zł

-przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego

-pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego

-pomaga zachować zdrową skórę

-pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych

-przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

-pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych

  • Nowy produkt

Liposomalna wit. C 1000 40 saszetek Aliness

59,90 zł

Witamina C jest aktywatorem wielu enzymów; bierze udział w syntezie kortykosteroidów i niektórych neuroprzekaźników oraz w przemianach tyrozyny; wpływa stabilizująco na psychikę; jest naturalnym przeciwutleniaczem, przyspiesza gojenie ran i spowalnia proces starzenia się skóry. Bierze również udział w syntezie kolagenu.

  • Nowy produkt