0

CZARNY CZOSNEK BEZGLUTENOWY BIO (1 szt.) - PRZETWORY Z NATURY

14,00 zł
Brutto

Świeży, ekologiczny czosnek, przechowywany w kontrolowanej temperaturze i wilgotności przez około 30 dni.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Guarantee safe & secure checkout

Czarny czosnek fermentowany główka EKO Przetwory z natury

 

SKŁADNIKI

czosnek* (100%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)

 

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA

Do bezpośredniego spożycia.

 

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 ml  

Wartość energetyczna: 796 kJ / 188 kcal

Tłuszcz: 0 g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g

Węglowodany: 30 g

w tym cukry: 22 g

Białko: 13 g

Sól: 0 g

 

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

 

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

BEZ GLUTENU (w składnikach): BEZ GLUTENU (w składnikach)

WEGETARIAŃSKI: WEGETARIAŃSKI

WEGAŃSKI: WEGAŃSKI

CERTYFIKAT BIO: jest

Producent - nazwa i adres: MATEUSZ SARNA PRZETWORYZNATURY.PL, SAMUELA LINDEGO 1, 30-148 KRAKÓW

Kraj Producenta: Polska

PRODUCENT: PRZETWORY Z NATURY (czarny czosnek)

Tworzywo op. jednostkowego: Karton

5903228160011
3 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5903228160011

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Przyprawa Pieprz syczuański 50g Nanga

22,00 zł
Availability: 1 In Stock

Pieprz syczuański nie jest spokrewniony z pozostałymi odmianami pieprzu. Przyprawę tę stanowią łupiny jagód pochodzące z drzewa o nazwie żółtodrzew pieprzowy, którego odmiany występują w Chinach, w Japonii, na terenie Himalajów i w Ameryce Północnej.

Ma on korzenno-cytrusowy i pikantny, lekko pieprzny smak.

Liść laurowy 70g Dary Natury

9,80 zł
Availability: 1 In Stock

Jest to jedna z najstarszych i najbardziej znanych przypraw, niezastąpiona do zup, rosołów, duszonych warzyw, sosów, wędlin, potraw smażonych, galaretek itp. Liść laurowy stosuje się przy sporządzaniu marynat oraz przy kiszeniu kapusty.

EKO Chilli 30g Dary Natury

13,90 zł
Availability: 1 In Stock

Chili nadaje przyprawom pikantny smak. Dodaje się go w niewielkiej ilości, według indywidualnych upodobań do gulaszu, mięsa ryb, potraw jarzynowych i sosów. Chili ma również doskonały wpływ na trawienie.

EKO Imbir 60g Dary Natury

13,16 zł
Availability: 3 In Stock

Imbir stosuje się jako przyprawę do zup, pieczonego mięsa wieprzowego, dziczyzny i baraniny. Dodaje delikatnego smaku potrawom z ryżu, JAJEK, słodkim deserom, kompotom, różnym słodyczom.

Imbir dodaje się do ogórków marynowanych i dyni marynowanej.

Na stronie ziolomed.pl dbamy o ochronę danych osobowych naszych użytkowników.
Nasza polityka prywatności określa, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je przetwarzamy oraz jak je zabezpieczamy, zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w zakładce "Regulamin i Polityka Prywatności" dostępnej na naszej stronie.