Wody lecznicze i soki

Sok z ogórków kiszonych...

Sok z ogórków kiszonych EKO 270ml Dary Natury

4,95 zł

Naturalnie mętny sok wytwarzany z ogórków kiszonych, które poddaje się tłoczeniu. Powstaje w wyniku naturalnego procesu kiszenia ogórków, bez dodatku środków konserwujących i barwników. Dzięki temu sok charakteryzuje się bogatym smakiem oraz zachowuje wszystkie wartości odżywcze.

Nasze soki wytwarzane są metodą tłoczenia, bez dodatku konserwantów oraz cukru, dzięki czemu stanowią doskonały składnik codziennej diety.

Dary Natury

Syrop z róży EKO 270ml Dary Natury

10,40 zł

Syrop z Owoców Dzikiej Róży jest idealny jako smakowo – witaminowy dodatek do herbat i innych napojów, a także do deserów.

Syrop powstaje w tradycyjny sposób, z całych owoców. Może zawierać osad oraz miąższ, co stanowi dodatkowe źródło cennych składników.

Wody lecznicze Marcola

Woda lecznicza Hanna 330ml

4,80 zł

Hanna posiada unikalne proporcje pierwiastków, które stanowią o jej właściwościach funkcjonalnych i leczniczych.

Jest niezastąpiona w naturalnej suplementacji przy: chorobach krwi, głównie anemii niedobarwliwej, uzupełnianiu niedoboru jodu, niedoczynności tarczycy, problemach z wydzielaniem żółci (wspomaga pracę wątroby), infekcjach dróg moczowych, kamicy moczowej, dnie moczanowej, zaburzeniach przemiany metabolicznej, zwalczaniu otyłości.

  • Obecnie brak na stanie
Dary Natury

Sok z pigwowca EKO 270ml Dary Natury

9,45 zł

Sok z pigwowca polecamy dodać do herbaty jako alternatywę dla cytryny ze względu na wysoką zawartość Wit. C oraz jego walory smakowe. Idealny do zakwaszania sałatek oraz wszędzie tam gdzie stosowany jest ocet.

  • Obecnie brak na stanie