Dobre samopoczucie

Maca 500mg 250kaps Now Foods

62,90 zł

Naturalny preparat pozyskiwany z korzeni rośliny o nazwie Lepidium meyenil. Doskonałe źródło aminokwasów egzogennych, węglowodanów o dużej zawartości błonnika, witamin oraz składników mineralnych. Wspiera pracę organizmu przy wzmożonym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprawdza się w przypadku osłabienia oraz braku koncentracji. Może być stosowany także przez osoby starsze, szczególnie przez sportowców.

Kwas pantotenowy (B5) 500mg...

Kwas pantotenowy (B5) 500mg 100kaps Jarrow Formulas

64,90 zł -15% 55,17 zł

Pantothenic Acid (kwas pantotenowy) należy do rodziny witamin z grupy B - ta witamina występuje zwykle w mięsie, jajach, roślinach strączkowych, grzybach, brokułach i mleku pszczelim. Kwas pantotenowy jest niezbędny do produkcji energii (poprzez cykl Krebsa), syntezy hormonów nadnerczy, metabolizmu białek i gojenia ran. Spożywanie alkoholu zmniejsza ilość kwasu pantotenowego w tkankach i upośledza jego metabolizm.

Termin przydatności produktu: 06.2023

  • Wyprzedaż!
  • -15%
  • -15%

Melisept S21 30ml Asepta

55,90 zł

Melisept S21 to połączenie olejku z melisy, waleriany i bergamotki. Wszystkie te składniki niezwykle działają na układ nerwowy i zmniejszają stres. Dzięki normalizacji faz snu w końcu się wyśpisz.

BioPlanet

Guarana ekstrakt 500mg 60kaps Soul Farm

19,80 zł

Suplement diety. Zawartość w dwóch kapsułkach (zalecana maksymalna dobowa porcja do spożycia): guarana ekstrakt 1000 mg.
W jednej kapsułce jest zawarte 500 mg ekstraktu z guarany 4:1 (z 4 kg proszku uzyskany jest 1 kg ekstraktu), dzięki czemu ekstrakt ten jest czterokrotnie silniejszy niż proszek z guarany.
Standaryzowany na zawartość kofeiny - min. 8%.

Sylimaryna 300mg 100kaps Nanga

32,00 zł

Skutecznie wspomaga regenerację wątroby i działa ochronnie na jej tkankę. Pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu we krwi.

Guz Brzozy Siberian Chaga...

Guz Brzozy Siberian Chaga 400mg 90kaps Aliness

64,90 zł

Wysokiej jakości ekstrakt z owocników Chaga (Inonotus obliquus), pozyskiwanego w dziewiczych rejonach Syberii. Cenione od dawna właściwości prozdrowotne Chaga wynikają z obecności wielu czynnych biologicznie składników, takich jak: kwasy humusowe, melaniny, polisacharydy, beta-glukany, polifenole, a także pierwiastki śladowe i witaminy.

Maczużnik (Cordyceps chiński) 600mg 120kaps Swanson

46,00 zł

Grzyby cordyceps cenione są przede wszystkim z uwagi na swoją zdolność do zwalczania wolnych rodników, a także infekcji czy stanów zapalnych. Od wieków używane są w celu redukowania objawów zaburzeń układu oddechowego oraz łagodzenia kaszlu, przeziębień i uszkodzeń wątroby.