Dobre samopoczucie

Maca 500mg 250kaps Now Foods

62,90 zł

Naturalny preparat pozyskiwany z korzeni rośliny o nazwie Lepidium meyenil. Doskonałe źródło aminokwasów egzogennych, węglowodanów o dużej zawartości błonnika, witamin oraz składników mineralnych. Wspiera pracę organizmu przy wzmożonym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprawdza się w przypadku osłabienia oraz braku koncentracji. Może być stosowany także przez osoby starsze, szczególnie przez sportowców.

Gotu Kola 435mg 60kaps Swanson

Gotu Kola 435mg 60kaps Swanson

18,15 zł

Gotu Kola wspomaga prace mózgu oraz wspiera działanie centralnego systemu nerwowego. Korzystnie wpływa na krążenie, wspomaga poprawię pamięci, pomaga wzmacniać naczynia krwionośne. Zawiera również składniki niezbędne do wytwarzania kolagenu, który podtrzymuje zdolność organizmu do odnawiania skóry i gojenia ran.

Kwas pantotenowy (B5) 500mg 100kaps Jarrow Formulas

64,90 zł

Pantothenic Acid (kwas pantotenowy) należy do rodziny witamin z grupy B - ta witamina występuje zwykle w mięsie, jajach, roślinach strączkowych, grzybach, brokułach i mleku pszczelim. Kwas pantotenowy jest niezbędny do produkcji energii (poprzez cykl Krebsa), syntezy hormonów nadnerczy, metabolizmu białek i gojenia ran. Spożywanie alkoholu zmniejsza ilość kwasu pantotenowego w tkankach i upośledza jego metabolizm.

  • Nowy produkt
ADAM Multiwitaminy i...
Now Foods

ADAM Multiwitaminy i minerały dla mężczyzn 90kaps Now Foods

90,90 zł

Produkt ADAM Multi-Vitamin został opracowany z myślą o mężczyznach, którzy chcą uzupełnić niedobry witamin w organizmie (między innymi witamin z grupy B) lub zapobiegać niedoborom. Wiele kompleksów witaminowych dostępnych na rynku zawiera niepotrzebnie dodane składniki. ADAM został opracowany tak, aby zawierał jak najmniej tych niepotrzebnych, dodatkowych składników, pozostawiając więcej miejsca na wyższe poziomy składników odżywczych, których mężczyźni potrzebują do utrzymania zdrowia. 

  • Nowy produkt

Melatonina 1mg 100tabl Now Foods

35,20 zł

Melatonina jest silnym wymiataczem wolnych rodników, naturalnie wytwarzanym w szyszynce i obecnym w dużych ilościach w przewodzie pokarmowym. Bierze udział w wielu funkcjach biologicznych organizmu, mózgu i gruczołów, w tym w regulacji normalnych cykli snu/budzenia, regulacji układu odpornościowego i utrzymaniu zdrowej wyściółki przewodu pokarmowego.

  • Nowy produkt
Żelazo elementarne 14mg...
EkaMedica

Żelazo elementarne 14mg krople 30ml EkaMedica

35,00 zł

Żelazo:

-pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny

-pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie

-pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych

-przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego

  • Nowy produkt

Melisept S21 30ml Asepta

55,90 zł

Melisept S21 to połączenie olejku z melisy, waleriany i bergamotki. Wszystkie te składniki niezwykle działają na układ nerwowy i zmniejszają stres. Dzięki normalizacji faz snu w końcu się wyśpisz.

  • Nowy produkt