Libido i sprawność seksualna

Niepokalanek (Chasteberry Fruit) 120kaps Swanson

18,90 zł

Suplement diety dedykowany dla kobiet z zespołem napięcia przedmiesiączkowego oraz okresie menopauzy, na bazie Niepokalanka.

Polecany jest przy zespole napięcia przedmiesiączkowego (PMS), zaburzeniach cyklu miesiączkowego, hiperprolaktynemii, przedmiesiączkowych zaburzeniach dysforycznych (PMDD), cyklicznej mastalgii (cykliczne bóle piersi) oraz w leczeniu objawów zespołu menopauzalnego, pobudzaniu laktacji, regulacji libido i poprawie płodności.

Now Foods

Prostate Support 90kaps Now Foods

74,90 zł

Ekstrakt z palmy sabałowej, wyciąg z korzenia pokrzywy, likopen, olej z nasion dyni, cynk i witamina B6 to składniki skutecznie wpływające na zdrowie prostaty i libido u mężczyzn.

Maca 500mg 250kaps Now Foods

62,90 zł

Naturalny preparat pozyskiwany z korzeni rośliny o nazwie Lepidium meyenil. Doskonałe źródło aminokwasów egzogennych, węglowodanów o dużej zawartości błonnika, witamin oraz składników mineralnych. Wspiera pracę organizmu przy wzmożonym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprawdza się w przypadku osłabienia oraz braku koncentracji. Może być stosowany także przez osoby starsze, szczególnie przez sportowców.

Now Foods

Likopen (lycopene) 10mg 60kaps Now Foods

70,10 zł

Likopen znany jest ze swoich właściwości antyoksydacyjnych. Wpływa na prawidłowe utrzymanie odpowiedniego poziomu cholesterolu w surowicy oraz na odporność, wspomaga pracę układu naczyniowo-sercowego, ponadto pomaga zachować zdrową prostatę.

  • Obecnie brak na stanie