Książki i wiedza

Książka "Leczenie...

Książka "Leczenie Boreliozy" S. H. Buhner wyd. II Nanga

76,00 zł

Książka stanowi niezbędne kompendium wiedzy na temat boreliozy, neuroboreliozy i innych chorób zakaźnych; zwłaszcza nie opisywanych wcześniej: chlamydiozy i riketsjozy.  

Nowoczesne i coraz bardziej zaawansowane metody badawcze umożliwiają nam uchwycenie coraz większej ilości zależności i procesów, które zachodzą na poziomie molekularnym. Niezaprzeczalnie wiemy więcej niż dekadę temu i warto z tej wiedzy zrobić praktyczny użytek. 

Książka "Recall Healing...

Książka "Recall Healing Totalna Biologia" Gilbert Renaud

175,25 zł

Książka zawiera leksykon wyjaśniający biologiczne, emocjonalne czy rodowe znaczenie chorób. Zawarte jest tu ponad 800 haseł opisujących różnorakie choroby i ich źródło. 1Gilbert Renaud jest jednym z propagatorów Totalnej Biologii i w bardzo klarowany sposób pokazuje jak człowiek stanowi całość emocji, ciała i ducha. Takie spostrzeganie rzeczywistości czyni nas bardziej świadomym, czujnym obserwatorem codziennego życia.

Książka "Kuracja Życia" H. Clark Purana

35,25 zł

"Kuracja życia metodą dr Clark" to książka, która zyskała ogromną popularność na całym świecie. Dowiadujemy się z niej, jak przez oczyszczenie pozbyć się nieuleczalnych chorób!

Kuracja życia, opracowana przez dr Huldę Clark, to szansa dla tych, którzy uważają, że już nic im nie pomoże.

  • Obecnie brak na stanie
Natura Wita

Leksykon zielarstwa

1,90 zł

Leksykon przedstawia w prostej formie jakie zioła i owoce są pomocne przy konkretnych objawach chorobowych. Kuracje ziołowe w dużym stopniu przyspieszają pełny powrót do zdrowia. Należy pamiętać, że niektóre zioła wykazują bardzo silne działania i należy korzystać z nich z dużą rozwagą. 

  • Obecnie brak na stanie

Książka "Terenowa apteczka ziołowa" Bartosz Jemioła

32,90 zł

To nie tylko książka, ale stworzone z pasją narzędzie przetrwania. Skondensowana, praktyczna wiedza o roślinach, które mogą pomóc nam w terenie. Autor radzi, czym zastąpić podstawowe medykamenty, gdy jesteśmy w lesie, na działce czy w parku i nie mamy przy sobie apteczki. Bezcenna wiedza dla survivalowców i preppersów, ale także dla miłośników grilla biegania oraz rodzinnych spacerów.

  • Obecnie brak na stanie