Oczyszczanie i odchudzanie

Carska Kompleks ziołowy 500ml

79,00 zł

Suplement diety Carska to unikalny produkt, który bazuje na starożytnej, wieloskładnikowej recepturze "Wódki Carskiej", znanej z czasów panowania carów Rosji. Jest to jedyny suplement na rynku, który wykorzystuje oryginalny skład oraz proces produkcji, bazujący na wielotygodniowej maceracji składników.

Ten szczegółowy i czasochłonny proces ma na celu wydobycie jak największej ilości wartościowych substancji aktywnych. Co więcej, w składzie suplementu zastosowano kwas bursztynowy. Według badań prof. Bołotowa, dodanie kwasu bursztynowego w odpowiedniej proporcji znacząco zwiększa efektywność produktu. Dzięki temu, suplement Carska może stanowić wsparcie dla różnych funkcji organizmu, w tym układu trawiennego.

Chlorella w tabletkach 500mg 200tabl Nanga

34,75 zł

Chlorella, obok spiruliny należy do jednej z najbardziej znanych alg. Regeneruje nasz organizm i  odtruwa go. Usuwa z organizmu metale ciężkie. Algi polepszają nastrój i samopoczucie. Dodają sił witalnych, dzięki nim zwiększamy energię.

Moringa ekstrakt 400mg 60kaps Soul Farm

20,50 zł

Moringa zawiera dużą dawkę przeciwutleniaczy, związków przeciwzapalnych i aminokwasów. Zaliczana jest do superfoods, poprawia stan skóry, wspiera układ pokarmowy, działa antybakteryjnie.

Jęczmień młody trawa sproszkowana BIO 125g Bio Planet

11,00 zł

Jęczmień, dzięki zawartosci błonnika zmniejsza łaknienie i reguluje pracę jelit. Na dłużej czujemy sytość, co chroni nas przed podjadaniem i w efekcie pomaga schudnąć. Jest bogaty w antyoksydanty, dzięki temu opóźnia procesy starzenia, detoksykuje organizm i pomaga w regeneracji.

Zdrowe jelita mieszanka...
Nanga

Zdrowe jelita mieszanka spożywcza 100g Nanga

11,90 zł

Mieszanka Zdrowe Jelita zawiera naturalne składniki prebiotyczne, które stymulują rozrost i aktywność dobroczynnej mikroflory jelitowej.

Dzięki dużej zawartości błonnika mieszanka wspomaga układ trawienny i reguluje wypróżnianie. Wspiera także prawidłowe funkcjonowanie jelit oraz zasiedlającego je mikrobiomu, które są podstawą dobrej odporności organizmu.