Zawartość mocznika została zwiększona do 30%. Dzięki temu krem wspomaga oczyszczanie, złuszcza nadmiar zrogowaciałego naskórka i odbudowuje nowy. Zawarta w dodanej oliwie z oliwek cenna witamina F (nienasycone kwasy tłuszczowe) chroni skórę przed utratą wilgoci, ponieważ przywraca naturalną barierę lipidową naskórka. Olej konopny w kremie pełni rolę łagodzącą, antybakteryjną i przeciwzapalną, łagodzi bóle oraz obrzęki. Masłokakaowe zmiękczy zrogowaciałą skórę, a stopy po kilku zastosowaniach będą super odżywione.
W produkcji użyto wyłącznie oleje nierafinowane tłoczone na zimno.
Lanolina (z łac. lano - wełna) pozyskiwana jest z wełny owczej, wytwarzają ją gruczoły znajdujące się w skórze owiec. Rolą lanoliny jest ochrona wełny i skóry owiec przed zmieniającymi się czynnikami środowiska, czyli głównie światłem, deszczem, wiatrem i wysoką lub niską temperaturą.
Jako surowiec kosmetyczny lanolina wykorzystywana jest do produkcji kremów, maści i balsamów. Natłuszcza i zmiękcza skórę.
Na żylaki i obrzęki to preparat o działaniu łagodząco-regenerującym, polecany dla osób z osłabionym krążeniem oraz osób z dziedziczną tendencją do występowania żylaków i zapaleń żył. Zaleca się go również pracującm wyłącznie w pozycji siedzącej lub przeciwnie, wymagającej długiego stania, kobietom w ciąży, u których pojawiły się żylaki i tym, którym pojawiły się obrzęki nóg w 3 trymestrze oraz osobom z nadwagą.
Kosmetyki ZUZOVE wytwarzane są z pasji i miłości do natury.
Zawierają wyłącznie naturalne składniki.
Na stronie ziolomed.pl dbamy o ochronę danych osobowych naszych użytkowników.
Nasza polityka prywatności określa, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je przetwarzamy oraz jak je zabezpieczamy, zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w zakładce "Regulamin i Polityka Prywatności" dostępnej na naszej stronie.