Antyoksydacja

Medicaline-Aliness

NAC N-Acetyl L-Cysteina 490mg 100kaps Aliness

39,90 zł

NAC (N-acetylocysteina, acetylo l-cysteina) to acetylowa wersja cysteiny, czyli naturalnego aminokwasu zawierającego siarkę. L-cysteina naturalnie występuje w organizmie, m.in. w skórze, włosach i paznokciach. Uczestniczy ona w procesie wytwarzania kolagenu, który poprawia wygląd skóry i pozwala zadbać o tkankę łączną.

NAC jest również używany do utrzymania odpowiedniego poziomu glutationu w organizmie. Glutation z kolei jest związkiem o właściwościach przeciwutleniających. Odpowiada za usuwanie wolnych rodników, które powodują pogorszenie się stanu organizmu.

N-acetylocysteina to również środek powszechnie stosowany jako ochrona dla wątroby.

Kwas bursztynowy 100g Nanga
Nanga

Kwas bursztynowy 100g Nanga

9,20 zł

Kwas bursztynowy pomaga złagodzić kaca, jeśli jest przyjmowany w trakcie spożywania alkoholu oraz następnego dnia. Stosowany jest również jako środek łagodzący objawy menopauzy i uśmierzający bóle mięśni, stawów i kości przy zastosowaniu zewnętrznym.

Kwas bursztynowy występuje w bursztynie i stąd jego nazwa. Ale przede wszystkim powstaje on naturalnie w naszym ciele, a także we wszystkich organizmach żywych w trakcie cyklu Krebsa zachodzącego w mitochondriach.

Sylimaryna (mniszek, karczoch) 300mg 50kaps Now Foods

39,00 zł

Wysoka dawka sylimaryny zawarta w owocach oraz nasionach ostropestu plamistego ma działanie detoksykującei wspierające układ trawienny. Ponadto chroni wątrobę przed uszkodzeniami, a także wspomaga regenerację wątroby. Zalecana dla osób przyjmujących leki. Chroni przed marskością wątroby działa przeciwzapalnie i uszczelnia naczynia krwionośne. Stymuluje wytwarzanie nowych komórek wątroby.

Kwas Alfa Liponowy 600mg 60kaps Now Foods

82,00 zł

Kwas alfa-liponowy ma silne właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne, wpływa korzystnie na regulację poziomu glukozy we krwi oraz poprawia metabolizmu glukozy i tłuszczu, zwłaszcza u osób cierpiących na choroby metaboliczne. Poleca się również osobom cierpiącym na jaskrę, zaćmę, choroby metaboliczne, takie jak: cukrzyca, miażdżyca, hipercholesterolemia, zaburzenia neurodegeneracyjne, zwłaszcza choroby Alzheimera i Parkinsona oraz zespół przyspieszonego starzenia się. Kwas alfa-liponowy stosowany jest również w leczeniu zatruć, ponieważ posiada zdolność wiązania jonów ołowiu, miedzi, cynku i manganu.

Likopen (lycopene) 20mg...
Now Foods

Likopen (lycopene) 20mg 50kaps Now Foods

86,20 zł

Likopen znany jest ze swoich właściwości antyoksydacyjnych. Wpływa na prawidłowe utrzymanie odpowiedniego poziomu cholesterolu w surowicy oraz na odporność, wspomaga pracę układu naczyniowo-sercowego, ponadto pomaga zachować zdrową prostatę.

CitroKap z pestek grejpfruta 50ml Flos

50,00 zł

Wyciąg z grejpfruta ma silne działanie przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Polecany w leczeniu Candida albicans, lamblii, zapaleniu zatok, może być używany do mycia warzyw w celu usunięcia toksyn

Kwercetyna 400mg 100kaps Nanga

84,00 zł

To jeden z najsilniejszych antyoksydantów. Ceniona jest za pozytywny wpływ na serce, krążenie krwi i naczynia krwionośne.