GWARANTUJEMY SATYSFAKCJĘ:

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że produkty zakupione w sklepie ziolomed.pl nie spełniają Twoich oczekiwań, daj nam o tym znać, natychmiast zwrócimy Ci 100% Twoich pieniędzy. Wystarczy, że wyślesz e-mail na adres biuro@ziolomed.pl z Twoją nazwą konta na stronie, numerem konta bankowego i napiszesz, za który produkt chcesz zwrot pieniędzy. Grzecznie zwrócimy Ci pieniądze.

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku Kupujący ma prawo odstąpić od zakupu w terminie 10 dni od daty otrzymania towaru bez podawania przyczyny wysyłając pismo o odstąpieniu od umowy na adres siedziby ziolomed.pl. Warunkiem zwrotu jest dostarczenie produktu nie zniszczonego, nie noszącego śladów użycia, w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu.

Na odstępującym spoczywa obowiązek dostarczenia towaru wraz z kopią odstąpienia od umowy do siedziby ziolomed.pl w terminie do 14 dni od wysłania pisma o odstąpieniu od umowy. Koszty dostarczenia oraz odpowiedzialność za uszkodzenia powstałe w czasie transportu zwracanego lub reklamowanego towaru ponosi Kupujący. Pieniądze za nieuszkodzony zwrócony towar są zwracane przelewem na wskazane przez Kupującego konto bankowe w terminie do 14 dni.