Cukrzyca

Medicaline-Aliness

Beta Glukan 500mg 100kaps vege Aliness

67,90 zł

Beta glukan, to substancja naturalnie występująca w ścianach komórkowych wielu roślin, grzybów i mikroorganizmów. To rodzaj rozpuszczalnego błonnika pokarmowego. 

Preparat przeznaczony jest do stosowania w celu naturalnego wzmocnienia organizmu. Jako błonnik wpływa pozytywnie na pracę jelit, neutralizuje toksyczne związki w organizmie i przeciwdziała otyłości.

Batom

Erytrytol (słodzik, indeks glikemiczny 0) 500g Batom

23,50 zł

Erytrytol to naturalna substancja słodząca o słodyczy sięgającej 60–80 proc. sacharozy, czyli tradycyjnego białego cukru. Ma zerową wartość energetyczną (0 kcal) i nie jest metabolizowany przez organizm, dzięki czemu jest polecany osobom odchudzającym się i cukrzykom. 

Natura Wita

Stewia liść 30g Natura Wita

5,90 zł

Stewia (Łac. Stevia rebaudiana) przez wielu uważana jest za najsłodszą roślinę na świecie. Może być, aż o 30 razy słodsza od cukru. Pochodzi ona głównie z terenów tropikalnych Ameryki Południowej, takich jak Paragwaj i Brazylia. Jednak w dzisiejszych czasach do największych producentów możemy zaliczyć także: Chiny, Japonię i Izrael.

Liście stewii zawierają cenne składniki żywności głównie: glikozydy, kwas mrówkowy, kwercetyna, kemferol, magnez, cynk, żelazo, potas, fosfor i sód.

Kokoryczka wonna kłącze cięte 25g Nanga

19,70 zł

Kokoryczka wonna jest znana ze swojego pozytywnego wpływu na serce, ciśnienie krwi i poziom glukozy.

Dawniej kokoryczka stosowana była jako naturalny opatrunek na rany, stłuczenia, a nawet złamania oraz środek uśmierzającego bóle mięśni. Wykorzystywano ją też w chorobach płuc jako środek wykrztuśny i kojący podrażnienia gardła powstające w wyniku kaszlu.