Układ moczowy, nerki

Miód wrzosowy 375g...
Królewskie Miody

Miód wrzosowy 375g Królewskie Miody

40,00 zł

Miód wrzosowy jak sama nazwa mówi pochodzi z wrzosów. Zbierają go pszczoły w końcówce sierpnia i września. Jest miodem unikatowym. Posiada galaretowatą konsystencję oraz finezyjny smak i zapach kwitnących wrzosów. Ze względu na bardzo dużą pracochłonność oraz kaprysy pogody jest najciężej zbieranym gatunkiem miodu. Częste letnie susze niszczą wrzosowiska i nektarowanie w okresie jesiennym nie występuje. Dzięki swoim walorom smakowym i bukiecie zapachu późnego lata jest to miód kolekcjonerski. 

Królewskie Miody

Miód nawłociowy 1,25kg Królewskie Miody

48,00 zł

Miód nawłociowy doskonale komponuje się w skład miodów późnych nektarowych. Stanowi często doskonałą alternatywę dla miodu wrzosowego którego pozyskiwanie jest bardzo uzależnione od pogody. Stanowi doskonały suplement diety dla osób z problemami dróg moczowych oraz prostaty. Kolor pomarańczowo-żółty przechodzący w zależności od roślinności domieszkowej do koloru herbacianego. W smaku kwaskowaty.

Stanowi bardzo cenne źródło surowca dla produkcji miodów pitnych!

Astron

Gojnik (Szałwia libańska) 50g ziele Astron

13,70 zł

Aromatyczna herbata z gojnika sprzyja szybszej regeneracji sił fizycznych i psychicznych. Łacińska nazwa `Sideritis` oznacza żelazo. W starożytności podawano go żołnierzom dla szybszego gojenia ran. Gojnik ma wiele prozdrowotnych właściwości.

Pol Pala ziele (Aerva...
Dary Podlasia

Pol Pala ziele (Aerva Lanata) 50g Dary Podlasia

6,40 zł

W medycynie ludowej jest wykorzystywana pomocniczo do wydalania kamieni żółciowych. Posiada właściwości przeciwdrobnoustrojowe. Pol pala ziele jest rośliną również o szerokim zastosowaniu kulinarnym. Polecane jest dodawanie ziela do zupy podczas gotowania. Dzięki temu wzbogacimy jej smak i nadamy oryginalnego aromatu.