AZS, ŁZS, Trądzik

Astron

Olej żywokostowy z gojnikiem 100ml Astron

14,90 zł

Skutecznie wspiera leczenie chorób kręgosłupa, stawu biodrowego, kolan, bóle reumatyczne, rwę kulszową. Pomaga przy złamaniach, zwichnięciach i stłuczeniach, w stanach zapalnych ścięgien i zakrzepowym zapaleniu żył. 

Czerwona koniczyna (Red...
Now Foods

Czerwona koniczyna (Red Clover) 375mg 100kaps Now Foods

32,00 zł

Czerwona koniczyna jest rośliną rosnąca na polach i łąkach całej Europy. Ekstrakt koniczyny czerwonej zawiera w swoim składzie wiele witamin oraz mikroelementów. Związki zawarte w tej roślinie są stymulatorem odporności. Red Clover to biologicznie aktywny dodatek o bardzo łagodnym działaniu.

Cztery izoflawony wyodrębnione w kwiatach koniczyny czerwonej posiadają właściwości estrogeniczne. Ten zauważony efekt okazał się pomocny w produkcji naturalnego suplementu stosowanego przez kobiety w okresie menopauzy. Izoflawony występujące w czerwonej koniczynie mogą zmieniać produkcję hormonów lub przemianę materii, mogą mieć wpływ na enzymy międzykomórkowe lub różnicowanie się i produkcję komórek.

Balsam Bołotowa Zakwas żołądkowy 500ml

79,00 zł

Balsam Bołotowa stymuluje żołądek do produkcji soków żołądkowych, które niezbędne są do prawidłowego trawienia. Stosowany jest w przypadku zgagi, niestrawności czy chorób autoimmunologicznych. Zapewnia utrzymanie prawidłowego pH żołądka.