Morwa w surowej czekoladzie turecka 70 g - Cocoa (BIO) to ekologiczne połączenie słodkiej morwy z intensywną, surową czekoladą. Bogata w antyoksydanty i składniki odżywcze, idealna jako zdrowa przekąska lub dodatek do deserów.
Morwa turecka (morwa biała) w surowej czekoladzie 70g COCOA
SKŁADNIKI czekolada* 65% (nieprażone ziarno kakaowca*, cukier z kwiatu palmy kokosowej*, tłuszcz kakaowy*, wanillia Bourbon*), morwa biała* 35% (*certyfikowany składnik ekologiczny). Zawartość masy kakaowej min. 65%.
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g Wartość energetyczna 2120 kJ / 508 kcal Tłuszcz: 30 g; w tym kwasy nasycone: 18 g; Węglowodany: 51 g; w tym cukry: 49 g; Błonnik: 7 g; Białko: 6 g; Sól: 0,1 g
ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Sok z malin charakteryzuje się intensywnym smakiem oraz aromatem i może być spożywany bezpośrednio lub jako dodatek do innych napoi. Nasze soki wytwarzane są metodą tłoczenia, bez dodatku konserwantów oraz cukru, dzięki czemu stanowią doskonały składnik codziennej diety.
Balsam sprawdzi się przy problemach ze skórą atopową, skłonną do alergii. Łagodzi i nawilża podrażnienia, a także suche, czerwone plamy. Czysty i naturalny skład sprawia, że produkt ten nie uczula i jest idealny dla skóry dzieci i niemowląt.
Witamina słońca D3 Baby Dr. Jacob's to produkt z najwyższej jakości witaminą D3 już rozpuszczoną w hipoalergicznym oleju MCT.
Jest to produkt stworzony z myślą o noworodkach, niemowlętach oraz małych dzieciach, lecz oczywiście może go używać cała rodzina. 400 jednostek witaminy D w porcji (kropli) umożliwia dokładne dozowanie witaminy dla osób w każdym wieku.
Kremowy szampon i płyn do kąpieli przeznaczony jest do codziennego mycia włosów oraz kąpieli niemowląt i dzieci. Zawiera bardzo łagodne, ale jednocześnie skuteczne środki myjące. Delikatnie myje i pielęgnuje. Zapobiega wysuszeniu skóry. Łagodzi podrażnienia.
Z dodatkiem naturalnego olejku eterycznego z szałwii muszkatołowej. Przeznaczony dla dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia.
Zdrowa alternatywa lizaków dla dzieci. Nie zawiera cukru, substancją słodzącą jest fiński ksylitol oraz glikozydy stewiolowe. Zawiera witaminy C oraz D. Nie zawiera glutenu i laktozy. Lizak wyróżnia się bogatym aromatem i naturalnymi składnikami.
Koper włoski zwany też fenkułem włoskim lub koprem słodkim słynie ze swojego pozytywnego wpływu na układ pokarmowy, oraz przyjemnego słodko-korzennego aromatu. Ziele kopru włoskiego można spotkać w preparatach dla niemowląt oraz w preparatach wspierających trawienie dla osób w każdym wieku.
Na stronie ziolomed.pl dbamy o ochronę danych osobowych naszych użytkowników. Nasza polityka prywatności określa, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je przetwarzamy oraz jak je zabezpieczamy, zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w zakładce “Regulamin i Polityka Prywatności” dostępnej na naszej stronie.