Olej kosmetyczny makadamia BIO 50ml Etja

18,90 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Regulamin i Polityka Prywatności

 

Dostawa i koszty wysyłki

 

Zwroty i Reklamacje

Gwarancja bezpiecznej realizacji transakcji

Olej makadamia BIO kosmetyczny 50ml Etja

DRZEWO MAKADAMIA /Macadamia/  

Wiecznie zielone drzewa z rodziny srebrnikowców, należy do nich 9 gatunków. Owocami są pestkowce o twardej skorupie, wewnątrz których znajdują się orzechy. Dzikie występowanie drzewa można szukać na kontynencie Australii, która zarazem jest największym producentem orzechów makadamia na świecie. Obecnie drzewa uprawiane są również na terenach północno-środkowej części Ocean Spokojnego, Hawajach oraz wschodnio-południowej Afryce. Z orzechów dzięki dużej zawartości tłuszczu (ok. 75%) otrzymywany jest o wyjątkowych właściwościach olej makadamia.

NATURALNY OLEJ MAKADAMIA BIO /Macadamia Seed Oil/  

Nierafinowany, kosmetyczny, w wersji organicznej olej otrzymywany w wyniku tłoczenia na zimno orzechów makadamia. Posiada charakterystycznym orzechowym zapach. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, składniki mineralne, a także witaminy A B i E. Posiada wyjątkowe właściwości regeneracyjne i ujędrniające. Nawilża, odżywia, wygładza i poprawia elastyczność skóry. Jest doskonale wchłaniany i tolerowany przez skórę. Idealnie nadaje się do regeneracji wysuszonych, zniszczonych i łamliwych włosów przywracając im kondycję oraz naturalny blask. Chroni skórę przed wpływem czynników zewnętrznych jak wiatr, słońce, mróz. Doskonały do każdego rodzaju skóry, ale przede wszystkim zalecany do skóry wrażliwej, starzejącej się, łuszczącej i delikatnej.

Olej Makadamia BIO firmy ETJA jest wytwarzany z surowców ekologicznych i w 100% naturalny. Posiada certyfikat BCS DE-ӦKO i rejestrację w bazie CPNP. Produkt przebadany dermatologicznie. 

SPOSÓB UŻYCIA - OLEJ MAKADAMIA

bezpośrednio na skórę

masaż w własnym zakresie

do masażu leczniczego oraz modelującego sylwetkę

do demakijażu wrażliwych miejsc, szczególnie wokół oczu

idealny do tworzenia różnych mieszanek z naturalnymi olejkami eterycznymi

kąpiel - kilka kropli w wannie idealnie nawilży, wygładzi i ujędrni skórę 

włosy - stosując systematycznie poprawi kondycję włosów, oraz zapobiegnie ich łamaniu

używany jako dodatek do kremów, balsamów, maseczek

PRZECHOWYWANIE

Zawsze po użyciu zamykać korkiem pompkę dozującą i starać się przechowywać w chłodnym miejscu.

POCHODZENIE

Australia, Afryka południowa

Olej kosmetyczny Etja jest produktem naturalnym. Wpływ sezonowych zmian pogodowych może wywołać niewielkie różnice w kolorze, zapachu i gęstości.

5908310446479
2 Przedmioty

20 innych produktów w tej samej kategorii:

Pasta do zębów Bazylia 100ml Dabur

Pasta do zębów Bazylia 100ml Dabur

23,90 zł
Dostępność: 10 W magazynie
Olejek zapachowy (kompozycja) Orchidea 10ml Etja
  • Obecnie brak na stanie
Dostępność: Brak w magazynie

Olejek eteryczny o delikatnej kompozycji zapachowej orchidei od firmy Etja.

OLEJEK ETERYCZNY DRZEWO HERBACIANE ECO 10 ml - PHYSALIS
Dostępność: 2 W magazynie

Aromaterapia jest prostą i skuteczną metodą terapii wielu dolegliwości z zastosowaniem naturalnych olejków eterycznych wprowadzanych do organizmu poprzez drogi oddechowe (wdychanie, inhalacja) lub przez skórę (masaż, kapiel, kompresy, kosmetyki).

Olejki eteryczne to aromatyczne i lotne składniki roślin, kwiatów i owoców. Olejki eteryczne Physalis sa zdefiniowane botanicznie i biochemicznie. Nieprzetworzone chemicznie, niemodyfikowane, nierektyfikowane, nieodtworzone.

Betuleco zawiesina 2% ekstraktu z kory brzozy 110ml Sylveco
Dostępność: 3 W magazynie

Brzoza biała posiada charakterystyczną sylwetkę o ażurowej koronie i wyróżniającą białą korę. Kolor ten brzoza zawdzięcza betulinie, substancji o wielokierunkowym, dobroczynnym działaniu.

Brzoza, jako drzewo, stymuluje radość. Jest jedna z ważniejszych roślin zielarskich: sok z brzozy (oskoła) jest znany ze swych właściwości odżywczych i oczyszczających, napary z liści są pomocne przy tonizowaniu skóry, a z drewna kory pozyskuje się dziegieć, naturalny preparat, skuteczny w przypadku wielu problemów skórnych.

Olejek eteryczny świerkowy 10ml Etja

Olejek eteryczny świerkowy 10ml Etja

15,90 zł
Dostępność: 1 W magazynie
Krem propolisowy 1% 50ml Pasieka "Barć"

Krem propolisowy 1% 50ml Pasieka "Barć"

29,90 zł
Dostępność: 8 W magazynie

Działanie: antybakteryjne - chroni, pielęgnuje i regeneruje skórę twarzy.

Konopny żel pod prysznic z D-Panthenolem 200ml Medicprogress
Dostępność: 2 W magazynie
Pipetka szklana 100ml na gwint 18mm Nanga
Dostępność: 9 W magazynie
Maść żywokostowa 50ml FarmVix

Maść żywokostowa 50ml FarmVix

29,50 zł
Dostępność: 5 W magazynie

Przyjazna skórze maść żywokostowa, przynosi ulgę w stanach napięcia mięśniowego. Można ją stosować do masażu terapeutycznego oraz po wysiłku fizycznym. Posiada działanie relaksujące. Maść jest także stosowana do pielęgnacji skóry podrażnionej czynnikami zewnętrznymi. Posiada działanie ściągające. Szczególnie polecana w czasie rehabilitacji po złamaniach. Obecnie żywokost jest stosowany tylko zewnętrznie. Zawarta w żywokoście alantoina korzystnie wpływa na regenerację tkanek, ułatwia i przyspiesza tworzenie się naskórka. Przyspiesza gojenie ran, złamań i zwichnięć, chroniąc tkanki przed nieprawidłowym zabliźnieniem. Zewnętrznie przy odmrożeniach, oparzeniach, egzemie, ropniach i trudno gojących się ranach. 

Olejek eteryczny sosna zwyczajna (grove den) BIO 10ml Physalis
  • Obecnie brak na stanie
Dostępność: Brak w magazynie
Orzechy piorące EKO 250g Nanga

Orzechy piorące EKO 250g Nanga

14,50 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Orzechy piorące to owoce drzew z rodzaju Sapindus. Nazywane są tak ze względu na wysoką zawartość saponin, czyli naturalnych surfaktantów, dzięki którym mogą być stosowane do prania i mycia naczyń oraz do produkcji mydła. Stosowane były już w dalekiej przeszłości przez rdzenną ludność Azji i obu Ameryk.

Olej kosmetyczny arganowy BIO 50ml Etja

Olej kosmetyczny arganowy BIO 50ml Etja

27,90 zł
Dostępność: 3 W magazynie
Olejek eteryczny grejpfrut BIO 10ml PHYSALIS
Dostępność: 5 W magazynie

Olejek eteryczny grejpfrutowy działa pobudzająco na metabolizm, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz z powodzeniem usuwa nadmiar wody z organizmu. Posiada również właściwości detoksycyjne i oczyszczające, usuwając toksyny i szkodliwe produkty przemiany materii. Wspomaga trawienie i reguluje perystaltykę jelit, wykazując delikatne działanie przeczyszczające. Posiada właściwości przeciwbakteryjne i przeciwłojotokowe, dlatego idealnie nadaje się do pielęgnacji problematycznej, tłustej cery oraz przetłuszczających się włosów. Olejek eteryczny grejpfrutowy jest doskonałym antyoksydantem, walczy z przebarwieniami skóry i wspomaga działanie układu immunologicznego, chroniąc organizm przed infekcjami wywołanymi przez wirusy, grzyby i bakterie. 

Maść nagietkowa 150ml FarmVix

Maść nagietkowa 150ml FarmVix

40,90 zł
Dostępność: 3 W magazynie
Olejek eteryczny goździkowy 10ml Etja

Olejek eteryczny goździkowy 10ml Etja

14,50 zł
Dostępność: 3 W magazynie
Pipetka szklana 50ml na gwint 18mm Nanga

Pipetka szklana 50ml na gwint 18mm Nanga

2,90 zł
Dostępność: 2 W magazynie
Olej kosmetyczny neem 50ml Etja

Olej kosmetyczny neem 50ml Etja

14,50 zł
Dostępność: 6 W magazynie
OLEJEK ETERYCZNY RÓŻA BIO 10 ml - PHYSALIS
Dostępność: 2 W magazynie

Aromaterapia jest prostą i skuteczną metodą terapii wielu dolegliwości z zastosowaniem naturalnych olejków eterycznych wprowadzanych do organizmu poprzez drogi oddechowe (wdychanie, inhalacja) lub przez skórę (masaż, kapiel, kompresy, kosmetyki).

Olejki eteryczne to aromatyczne i lotne składniki roślin, kwiatów i owoców. Olejki eteryczne Physalis sa zdefiniowane botanicznie i biochemicznie. Nieprzetworzone chemicznie, niemodyfikowane, nierektyfikowane, nieodtworzone.

Ocet o zapachu cytrynowym 750ml 6% EcoNaturo
  • Wyprzedaż!
Dostępność: 9 W magazynie

Ocet o zapachu cytrynowym doskonale nadaje się do dezynfekcji powierzchni, w tym także powierzchni delikatnych i podatnych na zarysowania. Usuwa on kamień, pleśń i bakterie. Skutecznie neutralizuje osady po kawie czy herbacie oraz inne uporczywe zanieczyszczenia.

Oferowany środek czystości może być wykorzystywany do czyszczenia sanitariatów i urządzeń kuchennych, jak również wszelkich innych powierzchni. Doskonale usuwa z nich zabrudzenia, przywraca połysk, nadaje świeży cytrynowy zapach i skutecznie zapobiega elektryzowaniu się czyszczonych powierzchni. 

Olej kosmetyczny z nasion baobabu 50ml Etja
  • Wyprzedaż!
Dostępność: 3 W magazynie

Na stronie ziolomed.pl dbamy o ochronę danych osobowych naszych użytkowników.
Nasza polityka prywatności określa, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je przetwarzamy oraz jak je zabezpieczamy, zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w zakładce “Regulamin i Polityka Prywatności” dostępnej na naszej stronie.