• Wyprzedaż!
  • -50%
  • Obecnie brak na stanie
  • Brak na stanie
Dary Podlasia

Świetlik biały ziele 50g Dary Podlasia

7,90 zł
3,95 zł Zniżka 50%
Brutto

Data ważności: 08.2023

Ilość
  Obecnie brak na stanie


Świetlik biały ziele suszone (zapalenie spojówek, jęczmień) 50g Dary Podlasia

Zastosowanie

Skuteczny, delikatny środek używany do pielęgnowania oczu m.in.: w zapaleniu spojówek, nawet z ropną wydzieliną, jęczmieniu, zapaleniu brzegu powiek, nadwrażliwości oczu na promieniowanie (lamp rtęciowych, ekranów telewizyjnych) oraz na alergeny (kurz, dym, spaliny samochodowe).

Formy podawania

Odwar ze świetlika przygotowuje się z 1 łyżki ziela na szklankę wody (do przemywania oczu i do okładów na powieki). Świetlik nie ma działania drażniącego, dlatego może być stosowany przez dłuższy czas. Często wykorzystuje się go w mieszankach z kwiatami bławatka i rumianku.

 

Napar do przemywania oczu:

40 g kwiatu bławatka zmieszać z 30 g ziela świetlika.

Zaparzać łyżkę ziół 1 szklanką wody.

 

Ziele jest idealnie wysuszone oraz pocięte w sposób pozwalający na przygotowanie naparu.

Surowiec jest pakowany ręcznie oraz sprzedawany w estetycznych torebkach, które posiadają atest na przechowywanie żywności.

Zioła należy przechowywać w zamkniętych opakowaniach, chroniąc od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Zamieszczone w serwisie opisy produktów mają charakter wyłącznie informacyjny.

Nie zastępują konsultacji z lekarzem i nie mogą być podstawą do stosowania jakichkolwiek wyrobów medycznych, środków farmaceutycznych czy form terapii. Wszelkie decyzje w w/w kwestii należy konsultować z lekarzem.

Szczegóły produktu

30