• Obecnie brak na stanie
    Tabletki do zmywarki sodowe 100szt EcoNaturo

Tabletki do zmywarki sodowe 100szt EcoNaturo

95,50 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin i Polityka Prywatności

 

Dostawa i koszty wysyłki

 

Zwroty i Reklamacje

Gwarancja bezpiecznej realizacji transakcji

5901761105162

20 innych produktów w tej samej kategorii:

Olejek eteryczny melisowy 10ml Etja

Olejek eteryczny melisowy 10ml Etja

35,90 zł
Dostępność: 2 W magazynie
Krem z mleczkiem pszczelim 50ml Pasieka "Barć"
Dostępność: 5 W magazynie

Działa przeciwzmarszczkowo dla cery delikatnej i wrażliwej, odżywia skórę zwiększając działanie regeneracyjne/

Maść konopna chłodząca 5% (relaks) 100ml Medicprogress
  • Obecnie brak na stanie
Dostępność: Brak w magazynie

Maść konopna chłodząca Medicprogress  stosowana przy bólach mięśni, stawów i stłuczeniach, przynosi szybką ulgę i zapewnia długotrwały efekt.

Ocet o zapachu cytrynowym 750ml 6% EcoNaturo
  • Wyprzedaż!
Dostępność: 2 W magazynie

Ocet o zapachu cytrynowym doskonale nadaje się do dezynfekcji powierzchni, w tym także powierzchni delikatnych i podatnych na zarysowania. Usuwa on kamień, pleśń i bakterie. Skutecznie neutralizuje osady po kawie czy herbacie oraz inne uporczywe zanieczyszczenia.

Oferowany środek czystości może być wykorzystywany do czyszczenia sanitariatów i urządzeń kuchennych, jak również wszelkich innych powierzchni. Doskonale usuwa z nich zabrudzenia, przywraca połysk, nadaje świeży cytrynowy zapach i skutecznie zapobiega elektryzowaniu się czyszczonych powierzchni. 

Olejek eteryczny cedrowy 10ml Etja

Olejek eteryczny cedrowy 10ml Etja

13,50 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Naturalny olejek cedrowy (100%)

Płyn do czyszczenia kuchni 750ml EcoNaturo
Dostępność: 8 W magazynie
Olej z drzewa życia Moringa 100ml Astron
Dostępność: 1 W magazynie
Olejek eteryczny grejpfrutowy 10ml Etja

Olejek eteryczny grejpfrutowy 10ml Etja

13,50 zł
Dostępność: 3 W magazynie
Maść konopna rozgrzewająca 5% 100ml Medicprogress
  • Obecnie brak na stanie
Dostępność: Brak w magazynie

Maść rozgrzewająca ma działanie pobudzające ukrwienie. Substancje czynne działają rozgrzewająco, relaksująco oraz poprawiają krążenie krwi bez niemiłego uczucia podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Ciepło rozluźnia, ogranicza sztywność.

Olejek zapachowy (kompozycja) Wanilia 10ml Etja
Dostępność: 1 W magazynie
Żel Ortho help Duo effect 175ml Medicprogress
  • Obecnie brak na stanie
Dostępność: Brak w magazynie
Krem propolisowy z miodem i mleczkiem pszczelim 50ml Pasieka "Barć"
  • Obecnie brak na stanie
Dostępność: Brak w magazynie

Działa przeciwzmarszczkowo i wygładzająco, dla cery delikatnej i wrażliwej, skłonnej do wyprysków i zmian.

Miedź koloidalna niejonowana w płynie CU 250 (300ml) ProActiv
Dostępność: 3 W magazynie

Miedź należy do podstawowych pierwiastków śladowych oraz jest jednym ze składników krwi ludzkiej. Miedź konieczna jest do absorpcji i metabolizmu żelaza oraz odgrywa bardzo istotną rolę przy utlenianiu witaminy C. Poprzez syntezę dopaminy wpływa na rozwój układu nerwowego, a poprzez syntezę kolagenu i elastyny - na regenerację tkanki łącznej.

Złoto koloidalne niejonowane Au 100, 10ppm 300ml ProActiv
  • Obecnie brak na stanie
Dostępność: Brak w magazynie

Złoto w organizmie zaliczane jest do ultraelementów. Nie do końca poznana jest jego funkcja biologiczna. Stwierdzono, że wchodzi w skład struktur komórkowych; być może bierze udział w aktywacji procesów enzymatycznych i powstawaniu niektórych hormonów. Zaobserwowano, że jego zawartość w organizmie wraz z wiekiem maleje i nie ma możliwości uzupełnienia go za pomocą produktów spożywczych. Złoto wydalane jest z organizmu w moczem, potem i żółcią, a proces ten przyspieszają niektóre kwasy roślinne (np. jabłkowy, pirogronowy, winowy).

Żyworódka pierzasta 200ml żel EkaMedica
Dostępność: 6 W magazynie

Żel z żyworódki pierzastej wzbogacony wyciągiem z aloesu i kasztanowca zwyczajnego. Doskonale pielęgnuje i niweluje szorstkość zrogowaciałych obszarów skóry takich jak: dłonie,

łokcie, kolana, stopy. Żel chroni przed przesuszeniem poprawiając poziom nawilżenia naskórka. Ponadto odżywia, regeneruje i pozostawia skórę miękką i gładka w dotyku.

Palo Santo (Bursera graveolens) 100g Nanga
Dostępność: 1 W magazynie
Konopny żel pod prysznic z D-Panthenolem 200ml Medicprogress
Dostępność: 1 W magazynie
Olej kosmetyczny rycynowy BIO 50ml Etja

Olej kosmetyczny rycynowy BIO 50ml Etja

13,90 zł
Dostępność: 18 W magazynie
OLEJEK ETERYCZNY RÓŻA BIO 10 ml - PHYSALIS
  • Obecnie brak na stanie
Dostępność: Brak w magazynie

Aromaterapia jest prostą i skuteczną metodą terapii wielu dolegliwości z zastosowaniem naturalnych olejków eterycznych wprowadzanych do organizmu poprzez drogi oddechowe (wdychanie, inhalacja) lub przez skórę (masaż, kapiel, kompresy, kosmetyki).

Olejki eteryczne to aromatyczne i lotne składniki roślin, kwiatów i owoców. Olejki eteryczne Physalis sa zdefiniowane botanicznie i biochemicznie. Nieprzetworzone chemicznie, niemodyfikowane, nierektyfikowane, nieodtworzone.

OLEJEK ETERYCZNY ROZMARYN LEKARSKI BIO 10 ml - PHYSALIS
Dostępność: 1 W magazynie

Na stronie ziolomed.pl dbamy o ochronę danych osobowych naszych użytkowników.
Nasza polityka prywatności określa, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je przetwarzamy oraz jak je zabezpieczamy, zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w zakładce “Regulamin i Polityka Prywatności” dostępnej na naszej stronie.