• Obecnie brak na stanie
    Maść żywokostowa 50ml FarmVix

Maść żywokostowa 50ml FarmVix

29,50 zł
Brutto

Przyjazna skórze maść żywokostowa, przynosi ulgę w stanach napięcia mięśniowego. Można ją stosować do masażu terapeutycznego oraz po wysiłku fizycznym. Posiada działanie relaksujące. Maść jest także stosowana do pielęgnacji skóry podrażnionej czynnikami zewnętrznymi. Posiada działanie ściągające. Szczególnie polecana w czasie rehabilitacji po złamaniach. Obecnie żywokost jest stosowany tylko zewnętrznie. Zawarta w żywokoście alantoina korzystnie wpływa na regenerację tkanek, ułatwia i przyspiesza tworzenie się naskórka. Przyspiesza gojenie ran, złamań i zwichnięć, chroniąc tkanki przed nieprawidłowym zabliźnieniem. Zewnętrznie przy odmrożeniach, oparzeniach, egzemie, ropniach i trudno gojących się ranach. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin i Polityka Prywatności

 

Dostawa i koszty wysyłki

 

Zwroty i Reklamacje

Gwarancja bezpiecznej realizacji transakcji

SKŁADNIKI:

Petrolatum Symphytum Officinale, Harpagophytum Procumbers Extrakt

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA:

Maść wcierać 2-3 razy dziennie.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:

50 ml

8594015705132

20 innych produktów w tej samej kategorii:

Mydło w płynie 400ml EcoNaturo

Mydło w płynie 400ml EcoNaturo

9,90 zł
Dostępność: 19 W magazynie
OLEJEK ETERYCZNY MIĘTA PIEPRZOWA BIO 10 ml - PHYSALIS
Dostępność: 2 W magazynie
Olejek eteryczny świerkowy 10ml Etja

Olejek eteryczny świerkowy 10ml Etja

15,90 zł
Dostępność: 2 W magazynie
OLEJEK ETERYCZNY GOŹDZIKOWIEC KORZENNY BIO 10 ml - PHYSALIS
Dostępność: 2 W magazynie
Książka "Rak Prostaty, profilaktyka, terapia, odżywianie i styl życia" Dr Jacobs
Dostępność: 2 W magazynie
Ocet o zapachu cytrynowym 750ml 6% EcoNaturo
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
Dostępność: 9 W magazynie

Ocet o zapachu cytrynowym doskonale nadaje się do dezynfekcji powierzchni, w tym także powierzchni delikatnych i podatnych na zarysowania. Usuwa on kamień, pleśń i bakterie. Skutecznie neutralizuje osady po kawie czy herbacie oraz inne uporczywe zanieczyszczenia.

Oferowany środek czystości może być wykorzystywany do czyszczenia sanitariatów i urządzeń kuchennych, jak również wszelkich innych powierzchni. Doskonale usuwa z nich zabrudzenia, przywraca połysk, nadaje świeży cytrynowy zapach i skutecznie zapobiega elektryzowaniu się czyszczonych powierzchni. 

Betuleco zawiesina 2% ekstraktu z kory brzozy 110ml Sylveco
Dostępność: 3 W magazynie

Brzoza biała posiada charakterystyczną sylwetkę o ażurowej koronie i wyróżniającą białą korę. Kolor ten brzoza zawdzięcza betulinie, substancji o wielokierunkowym, dobroczynnym działaniu.

Brzoza, jako drzewo, stymuluje radość. Jest jedna z ważniejszych roślin zielarskich: sok z brzozy (oskoła) jest znany ze swych właściwości odżywczych i oczyszczających, napary z liści są pomocne przy tonizowaniu skóry, a z drewna kory pozyskuje się dziegieć, naturalny preparat, skuteczny w przypadku wielu problemów skórnych.

Macerat z arniki górskiej 50ml Etja

Macerat z arniki górskiej 50ml Etja

18,90 zł
Dostępność: 3 W magazynie
Butelka szklana niebieska 100ml Nanga

Butelka szklana niebieska 100ml Nanga

3,90 zł
Dostępność: 4 W magazynie
Krem do twarzy SPF50+ EKO 50ml Biosolis

Krem do twarzy SPF50+ EKO 50ml Biosolis

55,90 zł
Dostępność: 1 W magazynie
KWAS HIALURONOWY 1 % ŻEL 100 ml - MOHANI

KWAS HIALURONOWY 1 % ŻEL 100 ml - MOHANI

35,90 zł
Dostępność: 1 W magazynie
Srebro koloidalne niejonowane w płynie Ag 500 50ppm 300ml ProActiv
Dostępność: 10 W magazynie

Zalecane do pielęgnacji twarzy i ciała osób wrażliwych na uczulenia i alergie (nie wywołuje pieczenia skóry). Likwiduje nieprzyjemny zapach potu, działa antybakteryjnie. Jest nietoksyczne, nie podrażnia i nie wywołuje reakcji alergicznych (z wyłączeniem osób uczulonych na srebro), bezwonne, czyste chemicznie.

Krem 75ml Colostriq Bioceriq Pharma

Krem 75ml Colostriq Bioceriq Pharma

59,90 zł
Dostępność: 6 W magazynie

Bioceriq Pharma ColostriQ barierowy krem z colostrum to produkt pielęgnacyjny, stworzony z myślą o kompleksowej ochronie i regeneracji skóry twarzy, ciała i stóp. Produkt jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry, zwłaszcza skóry suchej i podrażnionej.

ColostriQ krem ochronny zawiera bogactwo naturalnych składników aktywnych, które dostarczają skórze intensywnego nawilżenia, wzmocnienia bariery ochronnej oraz wsparcia w odbudowie mikrouszkodzeń. Preparat odznacza się aksamitną konsystencją, która łatwo się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Po nałożeniu tworzy ochronną powłokę, która zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Idealny do stosowania na całe ciało, szczególnie na partie wymagające intensywnej regeneracji i ochrony, takie jak twarz i stopy.

Szałwia biała pęk mini 10-12cm, 15-25g Nanga
  • Obecnie brak na stanie
Dostępność: Brak w magazynie

Szałwia ze względu na swój aromat już w dawnych czasach używana była jako kadzidło. 

Biała szałwia ma przepiękny i mocny mistyczny aromat

Jest ona obecnie jednym z najpopularniejszych naturalnych kadzideł, rozniecających pozytywną energię.

ALOESOVE Żel myjący do twarzy 190ml

ALOESOVE Żel myjący do twarzy 190ml

29,90 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Delikatny żel do mycia twarzy o uniwersalnym, delikatnym zapachu. Skutecznie oczyszcza, nie powodując podrażnień nawet najbardziej wrażliwej skóry twarzy. Wyrównuje koloryt cery, rozjaśnia przebarwienia i hamuje procesy starzenia. Przeznaczony jest do codziennego oczyszczania każdego typu cery. Dokładnie oczyszcza skórę, nie powodując podrażnień nawet najbardziej wrażliwej cery. Posiada oryginalny, delikatny zapach, który przypadnie do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Olejek eteryczny drzewo pomarańczowe (petitgrain) BIO 10ml Physalis
Dostępność: 8 W magazynie

Działa antyseptycznie, przeciwzapalnie, tonizująco, antydepresyjnie, uspokajająco i odprężająco. Ponadto, może być pomocny w łagodzeniu stresu, napięcia nerwowego, a nawet wspierać walkę z depresją. W kosmetyce ceniony jest za właściwości ujędrniające, rozjaśniające skórę i redukujące cellulit. 

Olej żywokostowy z gojnikiem 100ml Astron
Dostępność: 27 W magazynie
ALOESOVE Żelowa regeneracja do twarzy, ciała i włosów 250ml
Dostępność: 2 W magazynie

Uniwersalny żel doskonale nawilża, regeneruje i przeciwdziała procesom starzenia. Wzmacnia cebulki włosów, zapobiega wypadaniu i powoduje ich szybszy wzrost. Do stosowania na twarz, ciało i włosy.

Masło kosmetyczne Mango 50ml Etja

Masło kosmetyczne Mango 50ml Etja

18,90 zł
Dostępność: 2 W magazynie
Olejek eteryczny Fito-zielarz 10ml Etja

Olejek eteryczny Fito-zielarz 10ml Etja

16,90 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Unikalna mieszanka na bazie 5 naturalnych olejków eterycznych najwyższej jakości o silnym działaniu antyseptycznym i przeciwwirusowym. Posiada bardzo intensywny, przyjemny i odświeżający zapach. Działa rozgrzewająco oraz pobudza układ odpornościowy. Jest sprzymierzeńcem w okresie jesienno-zimowym. Wspomaga naturalne siły obronne organizmu oraz korzystnie wpływa na samopoczucie osób zakatarzonych i zmęczonych. 

Na stronie ziolomed.pl dbamy o ochronę danych osobowych naszych użytkowników.
Nasza polityka prywatności określa, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je przetwarzamy oraz jak je zabezpieczamy, zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w zakładce “Regulamin i Polityka Prywatności” dostępnej na naszej stronie.