Floradix tabletki to suplement diety zawierający źródło organicznego żelaza, witamin B2,B6, B12, C oraz kwasu foliowego, które przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.
Na żylaki i obrzęki to preparat o działaniu łagodząco-regenerującym, polecany dla osób z osłabionym krążeniem oraz osób z dziedziczną tendencją do występowania żylaków i zapaleń żył. Zaleca się go również pracującm wyłącznie w pozycji siedzącej lub przeciwnie, wymagającej długiego stania, kobietom w ciąży, u których pojawiły się żylaki i tym, którym pojawiły się obrzęki nóg w 3 trymestrze oraz osobom z nadwagą.
Kwas foliowy to jeden z ważniejszych związków dla rozwijającego się w brzuchu dziecka. Niedobór tego składnika u mamy jest jedną z przyczyn rozwoju m.in. wad układu nerwowego dziecka. Kwas foliowy jest również istotny dla zdrowia przyszłej mamy oraz mamy karmiącej. Pomaga w prawidłowej produkcji krwi oraz utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Dodatkowo wspomaga funkcjonowanie układu odpornościowego oraz przyczynia się do zmniejszenia znużenia i zmęczenia.
Zeolity naturalnie występujące w przyrodzie to nic innego jak minerały znajdujące się w pustych przestrzeniach niektórych osadowych lub magmowych skał. Zeolity posiadają szereg właściwości i z powodzeniem są wykorzystywane m.in. w medycynie, przy produkcji kosmetyków, w przemyśle chemicznym i ochronie środowiska.
W kosmetyce zeolit delikatnie oczyszcza skórę i włosy, hamuje wydzielanie potu i sebum i łagodzi podrażnienia.
Wrotycz to niezwykle aromatyczna bylina. Kwiaty wrotyczu ze względu na silny, kamforowy aromat są doskonałym dodatkiem do mieszanek zapachowych i wianków, a także skutecznie odstrasza owady i myszy.
Miód faceliowy jest miodem późnej wiosny i wczesnego lata, a swym pięknym kolorem przypomina słoneczne dni czerwca. Stanowi doskonały suplement diety dla osób z problemami trawiennymi, jelitowymi i żołądkowymi. Kolor jasno-żółty przechodzący w zależności od roślinności domieszkowej do koloru herbacianego. W smaku łagodny.
Naturalnie mętny sok wytwarzany z ogórków kiszonych, które poddaje się tłoczeniu. Powstaje w wyniku naturalnego procesu kiszenia ogórków, bez dodatku środków konserwujących i barwników. Dzięki temu sok charakteryzuje się bogatym smakiem oraz zachowuje wszystkie wartości odżywcze.
Nasze soki wytwarzane są metodą tłoczenia, bez dodatku konserwantów oraz cukru, dzięki czemu stanowią doskonały składnik codziennej diety.
Na stronie ziolomed.pl dbamy o ochronę danych osobowych naszych użytkowników. Nasza polityka prywatności określa, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je przetwarzamy oraz jak je zabezpieczamy, zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w zakładce “Regulamin i Polityka Prywatności” dostępnej na naszej stronie.