Książka Co radzą zioła? Bartosz Jemioła

106,99 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń

 

Regulamin i Polityka Prywatności

 

Dostawa i koszty wysyłki

 

Zwroty i Reklamacje

Gwarancja bezpiecznej realizacji transakcji

Oto pierwszy tom wyjątkowego przewodnika autorstwa cenionego farmaceuty, fitoterapeuty oraz terapeuty medycyny chińskiej, Bartosza Jemioły – autora bestsellerowej Terenowej Apteczki Ziołowej.

Dzięki niemu zgłębisz tajniki domowej samopomocy ziołowej, podzielonej na dwa segmenty: “Z kuchni” oraz “Co radzą zioła?”. Pierwszy z nich opiera się na tradycyjnych, sprawdzonych metodach, przekazywanych z pokolenia na pokolenie, gwarantując prostotę, szybkość i skuteczność. Natomiast w drugim znajdziesz konkretne przykłady preparatów ziołowych, które mogą wspomagać leczenie różnych dolegliwości.

Ale to nie wszystko! Ta książka to również gruntowne studium interakcji między ziołami a lekami oraz między samymi ziołami – coś niespotykanego dotychczas w Polsce! Sekcja poświęcona bezpieczeństwu stosowania roślin została opracowana na podstawie najnowszych badań w tej dziedzinie.

Tom 1 został również wzbogacony o praktyczną wiedzę na temat roślin przeznaczonych do zadań specjalnych, takich jak łagodzenie traumy czy depresji.

Dodatkowe materiały umieszczone na końcu książki zawierają informacje o podstawach uprawy roślin leczniczych oraz propozycje zestawów do domowej lub podróżnej apteczki ziołowej.

Biały Wiatr
9788367768108
17 Przedmioty

20 innych produktów w tej samej kategorii:

Ostropest sok 0,5l EkaMedica

31,90 zł
Dostępność: 4 W magazynie

Ostropest - suplement diety w formie płynnej wyprodukowany z ekstraktu z nasion ostropestu plamistego. Pasteryzowany.

Ostropest plamisty to zioło, które już w średniowieczu zostało włączone do codziennego jadłospisu jako naturalny roślinny strażnik wątroby. Wspomaga ono dobrostan wątroby i pomaga w utrzymaniu jej prawidłowych czynności. Dodatkowo wspiera trawienie oraz detoksykację i odtruwanie organizmu z toksyn.

L-Arginina 500mg 100kaps Nanga

22,30 zł
Dostępność: 7 W magazynie

Rozszerza naczynia krwionośne i wspomaga prawidłowy przepływ krwi. Korzystnie wpływa na ciśnienie tętnicze.

Sprzyja wywołaniu oraz utrzymaniu prawidłowej erekcji.

Poprzez zwiększanie wydajności płuc i stymulację krążenia podnosi wydolność fizyczną i pozwala na dłuższy trening (ale nie wpływa na siłę mięśni).

Wspomaga regenerację trzustki i pozytywnie wpływa na parametry glukozy oraz insuliny u osób z zaburzeniami glikemii.

Bor 3mg 100tabl Aliness

24,90 zł
Dostępność: 10 W magazynie

Wysoka dawka boru w naturalnej, mineralnej formie kwasu borowego.

Bor to pierwiastek zaliczany do półmetali, który w przyrodzie występuje w postaci mineralnej – m.in. jako kwas borowy.

W naszym organiżmie jest pierwiastkiem śladowym – występuje w bardzo małych ilościach, jednocześnie jest niezbędny do jego właściwego funkcjonowania.

Występuje między innymi w tkance kostnej, a także bierze udział w wielu procesach metabolicznych.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website