
Floradix Ochrona jelit jest ziołowo - owocowym tonikiem zawierającym naturalne wyciągi i ekstrakty roślinne w tym ekstrakt z karczocha i mięty, które wspomagają codzienną pracę naszych jelit.
Kompleks dla wątroby z ostropestem i karczochem bez substancji konserwujących, bez przeciwzbrylaczy i sztucznych barwników. Produkt od producenta z Polski. Bezbarwna kapsułka pochodzenia roślinnego.
Regulamin i Polityka Prywatności
Dostawa i koszty wysyłki
Zwroty i Reklamacje
Gwarancja bezpiecznej realizacji transakcji
Składniki
Ekstrakt z nasion ostropestu plamistego (Silybum marianum (L.) Gaertn.), ekstrakt z liści karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus L.), substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, kapsułka (substancja glazurująca - hydroksypropylometyloceluloza), standaryzowany ekstrakt z owoców papryki rocznej (Capsicum annum L.) zaw. 8% kapsaicyny.
Dzienna porcja
Składniki Ilość w 2 kapsułkach (Zalecanej dziennej porcji)
Ekstrakt z nasion ostropestu plamistego 300 mg
Ekstrakt z liści karczocha zwyczajnego 300 mg
Standaryzowany ekstrakt z owoców papryki rocznej, w tym:
kapsaicyna 150 mg
12 mg
Zalecane spożycie
Dorośli 1 kapsułka 2 razy dziennie po posiłku, popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.