Cynamonem można przyprawiać wszystkie potrawy słodzone, np. budynie, napoje mleczne, ciastka, czekoladę. Niewielką ilość cynamonu dodaje się do gulaszu, baraniny, wołowiny, gotowanej ryby, szynki. Przyprawiamy nim także poncze i różne napoje np. colę.
Nasze nasiona lnu pochodzą z plantacji prowadzonych w gospodarstwach ekologicznych. Według literatury zielarskiej mogą być stosowane jako środek osłaniający w przewlekłych stanach zapalnych oraz owrzodzeniu żołądka i dwunastnicy.
Oliwa Extra Virgin to oliwa uzyskana z wyciśnięcia soku ze świeżego owocu, w sposób wyłącznie mechaniczny, niepodlegająca żadnym procesom chemicznym - czyli oliwa z pierwszego tłoczenia. 100 % sok z oliwki.
Jest to oliwa z oliwek odmiany KORONEIKI, które są uznawane w Grecji za najlepsze do produkcji oliwy. Pochodzą z 300 letnich drzew oliwnych.
Cukier waniliowy EKO powstał wyłącznie z naturalnych i ekologicznych składników. Wszystkie substancje pochodzą ze sprawdzonych źródeł, zostały też objęte certyfikatami kontroli. To tradycyjny cukier trzcinowy z aromatycznym dodatkiem laski wanilii. W 100% ekologiczny i przyjazny dla naszej kuchni.
Suplement diety. Wysoka zawartość błonnika pokarmowego. Ekologiczna inulina to naturalny prebiotyk pozyskiwany z agawy (Blue Agave Tequilana Webber). Spożywać po uprzednim rozpuszczeniu w ciepłej wodzie lub jako dodatek do jogurtów, soków, napojów.
Ekologiczne ziarno słonecznika doskonałe jako samodzielna przekąska oraz jako wzbogacający smakowo dodatek do wypieków, deserów, musli i sałatek. Wyśmienicie smakuje uprażony na patelni.
NOW® Cranberry Caps dostarczają naturalny profil składników odżywczych, które można znaleźć w prawdziwej żywności. To wparcie dla zdrowych dróg moczowych z dodatkiem witaminy C.
Ekologiczne ziarno ciecierzycy świetnie nadaje się do wszelkiego rodzaju past z dodatkiem oliwy i świeżych ziół, a także do zup, potraw jednogarnkowych, sosów i sałatek.
Suszone śliwki kalifornijskie w czekoladzie RAW - surowej, ekologicznej ciemnej czekoladzie firmy Cocoa. Bakalie w czekoladzie to znane i lubiane słodkości, tu w wersji wegańskiej.
Klasyczny smak śliwki w czekoladzie urozmaiconej cytrusowymi nutami surowego kakao oraz subtelnym karmelowym posmakiem cukru kokosowego to prawdziwa przyjemność. Świetne na deser, do kawy lub jako drobny słodki upominek.
Naturalnie mętny sok wytwarzany z ogórków kiszonych, które poddaje się tłoczeniu. Powstaje w wyniku naturalnego procesu kiszenia ogórków, bez dodatku środków konserwujących i barwników. Dzięki temu sok charakteryzuje się bogatym smakiem oraz zachowuje wszystkie wartości odżywcze.
Nasze soki wytwarzane są metodą tłoczenia, bez dodatku konserwantów oraz cukru, dzięki czemu stanowią doskonały składnik codziennej diety.
Kolendra służy do przyprawiania wędlin (zwłaszcza mortadeli i serdelowej), pasztetów, konserw mięsnych i rybnych, likierów i wódek oraz wielu mieszanek przyprawianych np. pieprzu ziołowego i curry.
Ekologiczny ryż Basmati biały charakteryzuje się subtelnym orzechowym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Stanowi najszlachetniejszą odmianę ryżu na świecie. Doskonały jako dodatek do mięs, sałatek, dań egzotycznych i deserów.
Na stronie ziolomed.pl dbamy o ochronę danych osobowych naszych użytkowników. Nasza polityka prywatności określa, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je przetwarzamy oraz jak je zabezpieczamy, zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w zakładce “Regulamin i Polityka Prywatności” dostępnej na naszej stronie.