Balsam sprawdzi się przy problemach ze skórą atopową, skłonną do alergii. Łagodzi i nawilża podrażnienia, a także suche, czerwone plamy. Czysty i naturalny skład sprawia, że produkt ten nie uczula i jest idealny dla skóry dzieci i niemowląt.
Suszone owoce malin są smacznym dodatkiem do owocowo-ziołowych herbatek, polecanych szczególnie w sezonie jesienno-zimowym. Mogą być wykorzystywane również jako zdrowa przekąska lub składnik domowego musli oraz wszelkiego rodzaju deserów.
Migdały w pysznej czekoladzie Raw to ekologiczna słodka przekąska idealna na deser, do kawy lub jako drobny słodki upominek. Czekolada nie zawiera laktozy ani białego cukru czy wypełniaczy.
Koper włoski zwany też fenkułem włoskim lub koprem słodkim słynie ze swojego pozytywnego wpływu na układ pokarmowy, oraz przyjemnego słodko-korzennego aromatu. Ziele kopru włoskiego można spotkać w preparatach dla niemowląt oraz w preparatach wspierających trawienie dla osób w każdym wieku.
Kremowy szampon i płyn do kąpieli przeznaczony jest do codziennego mycia włosów oraz kąpieli niemowląt i dzieci. Zawiera bardzo łagodne, ale jednocześnie skuteczne środki myjące. Delikatnie myje i pielęgnuje. Zapobiega wysuszeniu skóry. Łagodzi podrażnienia.
Z dodatkiem naturalnego olejku eterycznego z szałwii muszkatołowej. Przeznaczony dla dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia.
Ciasteczka firmy Ania to znane i lubiane herbatniki z dobrym składem. Ekologiczne i naturalne składniki, brak spulchniaczy i polepszaczy smaku. Smaczne i poręczne świetnie się nadają na zdrową przekąskę dla dzieci, świetne na deser, do szkoły albo na wycieczkę.
Na stronie ziolomed.pl dbamy o ochronę danych osobowych naszych użytkowników. Nasza polityka prywatności określa, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je przetwarzamy oraz jak je zabezpieczamy, zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w zakładce “Regulamin i Polityka Prywatności” dostępnej na naszej stronie.