Niezwykłą i natychmiastową skuteczność kremu laurowego na ciało Stawosan Q7 doceniło już tysiące osób. Jego działanie wynika z innowacyjnego połączenia metod konwencjonalnych z mocą drzemiącą w składnikach naturalnych.
Setki biologicznie aktywnych substancji pochodzących ze specjalnie wyselekcjonowanych odmian roślin, które zostały użyte do produkcji kremu Stawosan Q7 współdziałają ze sobą dając niesamowite rezultaty.
7 Ekstraktów Roślinnych
Oryginalna formuła Stawosan Q7 zawiera kombinację 7 naturalnych ekstraktów roślinnych, z których każdy jest niezwykle korzystny dla skóry kolan, bioder, pleców i rąk.
Idealne mieszanki imbiru, kardamonu, cynamonu i goździków; ta formuła ma wspaniałą tysiąc letnią tradycję i jest głęboko przepełniona pradawnymi tradycjami i duchowymi praktykami wschodu.
Orzeźwiające Yogi Tea Classic wywołają uczucie ciepła – na duszy i na ciele ze swoim delikatnym smakiem oraz ekscytującym aromatem.
Ziele dymnicy przyczynia się do zachowania zdrowej skóry, a także wspiera prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Napary z dymnicy mają intensywny, specyficzny zapach i ostry, goryczkowy smak.
Miód gryczany zachwyca wielu smakoszy bogactwem swojego smaku, a także właściwości odżywczych. Nic dziwnego – to jeden z najbardziej wyrazistych miodów na świecie. Powstały z kwiatów rośliny miododajnej gryki zwyczajnej może służyć jako naturalny antybiotyk oraz sposób na wzmocnienie odporności organizmu. Jego doskonałe właściwości lecznicze wynikają bezpośrednio ze składu roślin, z których powstaje.
Jest zalecany przy niedoborze magnezu, żelaza, witaminy C i białka.Polecany w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego.Pobudza proces odnowy i wzmacnia organizm.
Cytryniec chiński – owoce suszone Astron Cytryniec chiński jest drzewiastym pnączem z rodziny cytryńcowatych, rosnących dziko w północnych Chinach, na Półwyspie Koreańskim i Rosji w lasach nad brzegami rzek i strumieni. W ziołolecznictwie zastosowanie mają owoce i nasiona. Cytryniec chiński bogaty jest w witaminę C.
Ziele nawłoci to znany od czasów starożytnych środek moczopędny. Roślina ta używana jest do dzisiaj przy różnych problemach w obrębie układu moczowego.
Kwas bursztynowy pomaga złagodzić kaca, jeśli jest przyjmowany w trakcie spożywania alkoholu oraz następnego dnia. Stosowany jest również jako środek łagodzący objawy menopauzy i uśmierzający bóle mięśni, stawów i kości przy zastosowaniu zewnętrznym.
Kwas bursztynowy występuje w bursztynie i stąd jego nazwa. Ale przede wszystkim powstaje on naturalnie w naszym ciele, a także we wszystkich organizmach żywych w trakcie cyklu Krebsa zachodzącego w mitochondriach.
Maść działa przeciwbólowo i rozluźniająco. Dzięki swoim właściwościom pobudza krążenie krwi w masowanych partiach ciała. Przynosi szybką i długotrwałą ulgę bolącym mięśniom i stawom. Efekt utrzymuje się dłużej niż w przypadku maści tradycyjnych.
Z owoców rośliny guarany tradycyjnie mielony jest proszek, który po parzeniu z wodą wytwarza napój podobny do kawy. W przeciwieństwie do kofeiny w kawie, odpowiedzialna substancja guarany działa stopniowo. Tak więc efekt jest nadal zauważalny przez wiele godzin po spożyciu.
Herbatka ziołowa, ekspresowa. Imbir jest stosowany przede wszystkim z powodu rozgrzewającego działania. Poprawia krążenie, ułatwia trawienie i wpływa korzystnie na proces oczyszczania organizmu. Picie herbaty z imbiru daje przyjemne poczucie ciepła i przywraca witalność.
Pięciornik kurze ziele jest gatunkiem byliny z rodziny różowatych. Surowcem zielarskim jest jego intensywne w smaku kłącze, które wpływa korzystnie na zdrowie skóry, a także jelit. Niegdyś, kłącze pięciornika wykorzystywano także do barwienia tkanin na kolor czerwony.
Według medycyny ludowej ruta pobudza i wzmacnia trawienie, dodaje apetytu, podnieca nerwy, wygania wiatry, uśmierza bóle porodowe.
Herbata z ruty jest bardzo dobra przeciw napływom krwi do głowy, zawrotom, słabemu trawieniu, brakowi apetytu, biciu serca, stanom skurczowym, padaczce, histerii, zastojowi miesiączki.
Olejek ruciany, wydobywany z liści służy szczególnie w histerii, zastoju miesiączkowania i dla wypędzenia robaków.
Rzepak, jak powszechnie wiadomo, jest popularną i miododajną rośliną uprawną, dlatego pszczoły bardzo chętnie zbierają z niego pożytek i przerabiają na pyszny, zdrowy miód rzepakowy. Łatwy dostęp, delikatny smak i kremowa konsystencja stawiają go pod względem popularności w jednym rzędzie z miodami lipowymi, spadziowymi, czy gryczanym.
Na stronie ziolomed.pl dbamy o ochronę danych osobowych naszych użytkowników. Nasza polityka prywatności określa, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je przetwarzamy oraz jak je zabezpieczamy, zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w zakładce “Regulamin i Polityka Prywatności” dostępnej na naszej stronie.