Darmowa dostawa od 199 zł, szybka wysyłka, bezpieczne zakupy
Regulamin i Polityka Prywatności
Dostawa i koszty wysyłki
Zwroty i Reklamacje
Gwarancja bezpiecznej realizacji transakcji
Natka pietruszkii - przyprawy bez chemi
Susz młodej naci pietruszki stosuje się jako dodatek smakowy oraz wzbogacający w witaminę C. Stosuje się głównie do zup, rosołów ziemniaków, sosów.
Skład: nać pietruszki: 100%
Zawartość netto: 20g
Barszcz biały jaglany bezglutenowy BIO koncentrat. Produkt rolnictwa ekologicznego, odpowiedni dla wegan, bezglutenowy.
Ekologiczna kasza gryczana niepalona jest najczęściej stosowana jako składnik obiadów w połączeniu z warzywami lub gulaszem oraz jako dodatek do zup, dań jednogarnkowych i pasztetów.
Ekologiczny syrop z daktyli polecamy do wypieków, deserów, jako polewę do lodów, gofrów, naleśników, a także do słodzenia napojów.
Suszone śliwki kalifornijskie w czekoladzie RAW - surowej, ekologicznej ciemnej czekoladzie firmy Cocoa. Bakalie w czekoladzie to znane i lubiane słodkości, tu w wersji wegańskiej.
Klasyczny smak śliwki w czekoladzie urozmaiconej cytrusowymi nutami surowego kakao oraz subtelnym karmelowym posmakiem cukru kokosowego to prawdziwa przyjemność. Świetne na deser, do kawy lub jako drobny słodki upominek.
Sok ten uzyskuje się poprzez bezpośrednie tłoczenie soku z marchwi i jabłek oraz pasteryzację.
Miód borówkowy nektarowy wyróżnia się dojrzałą żółtą barwą, jest słodki i intensywnie pachnie. Wyraźnie czuć w nim aromat owoców, a dodatkowo zawiera składniki, które wspomagają leczenie oczu m.in. mikrokrążenie w gałce ocznej, jaskrę i zaćmę.
Spożywanie owsa wpływa na stabilizację poziomu glukozy we krwi.
Ziarno owsa nadaje się do gotowania czy mielenia na świeżą mąkę.
Makaron dla dzieci w kształcie zwierząt.
Ekologiczna mąka ryżowa jest mąką pełnoziarnistą, tzn. pochodzi z pełnego przemiału całego ziarna ryżu. Polecamy do wszelkich wypieków - chleba, ciast, ciastek, naleśników, placków.
Susz młodego koperku stosuje się jako dodatek smakowy oraz wzbogacający w witaminę C. Stosuje się go do zup, rosołów, ziemniaków i sosów.
Kisiel pomarańczowy z bananami bez dodatku cukru.
Produkt otrzymany w wyniku fermentacji ekologicznej mąki jaglanej. Produkt pasteryzowany.
Ekologiczne płatki owsiane uzyskuje się z gniecionych ziaren owsa. Płatki owsiane to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami.
Na stronie ziolomed.pl dbamy o ochronę danych osobowych naszych użytkowników.
Nasza polityka prywatności określa, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je przetwarzamy oraz jak je zabezpieczamy, zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w zakładce “Regulamin i Polityka Prywatności” dostępnej na naszej stronie.