• Obecnie brak na stanie
    Wierzbownica drobnokwiatowa EKO (25x2,5g) Dary Natury

Wierzbownica drobnokwiatowa EKO (25x2,5g) Dary Natury

8,40 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin i Polityka Prywatności

 

Dostawa i koszty wysyłki

 

Zwroty i Reklamacje

Gwarancja bezpiecznej realizacji transakcji

HERBATKA Z ZIELA WIERZBOWNICY DROBNOKWIATOWEJ EKO 25X2,5G

Według literatury zielarskiej ziele wierzbownicy drobnokwiatowej zawiera cenne flawonoidy, witaminy oraz sole mineralne. Ziele wierzbownicy drobnokwiatowej może być stosowane jako skuteczny środek przy schorzeniach prostaty oraz schorzeniach układu moczowego.

Sposób użycia

1 saszetkę herbatki zalać szklanka wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut. Pić 2 razy dziennie.

Składniki

ziele wierzbownicy drobnokwiatowej* 100%

*produkt rolnictwa ekologicznego

Opakowanie

25x2,5g

5902581617842

Specyficzne kody

EAN13
5902581617842

20 innych produktów w tej samej kategorii:

L-Metionina 500mg 100kaps Aliness
  • Wyprzedaż!
  • Obecnie brak na stanie
Dostępność: Brak w magazynie

Metionina uczestniczy w wielu procesach metabolicznych, dostarczając grup siarkowych i pomagając w łagodzeniu dolegliwości bólowych w obrębie stawów. Odpowiednio stosowany preparat może także przyczynić się do regeneracji skóry, paznokci, włosów oraz tkanki łącznej.

Dostępność: 5 W magazynie

Nawłoć pospolita wspiera zdrowie układu moczowego i pokarmowego, korzystnie wpływa na strukturę naczyń włosowatych, a także na kondycję skóry i błon śluzowych.

Dawniej nawłoć stosowano głównie jako środek odkażający, wspomagający gojenie się ran i przeciwzapalny. Medycyna ludowa zalecała je w dnie moczanowej, artretyzmie, astmie, cukrzycy oraz w przypadku powiększonej wątroby i krwawień wewnętrznych.

Dostępność: Brak w magazynie

Miód wrzosowy jak sama nazwa mówi pochodzi z wrzosów. Zbierają go pszczoły w końcówce sierpnia i września. Jest miodem unikatowym. Posiada galaretowatą konsystencję oraz finezyjny smak i zapach kwitnących wrzosów. Ze względu na bardzo dużą pracochłonność oraz kaprysy pogody jest najciężej zbieranym gatunkiem miodu. Częste letnie susze niszczą wrzosowiska i nektarowanie w okresie jesiennym nie występuje. Dzięki swoim walorom smakowym i bukiecie zapachu późnego lata jest to miód kolekcjonerski. 

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny