BIO sok z jagody kamczackiej bez dodatku cukru. Doskonałej jakości ekologiczny sok tłoczony ze świeżych, ekologicznych owoców jagody kamczackiej. Zawiera tylko cukry naturalnie występujące w owocach, pasteryzowany.
Darmowa dostawa od 199 zł, szybka wysyłka, bezpieczne zakupy
Korzeń chrzanu jest świetnym dodatkiem do mięs pieczonych, marynat oraz jako komponent ostrych sosów.
Regulamin i Polityka Prywatności
Dostawa i koszty wysyłki
Zwroty i Reklamacje
Gwarancja bezpiecznej realizacji transakcji
Skład:
Korzeń chrzanu 100%
Masa netto: 40g
Kraj pochodzenia: Polska
BIO sok z jagody kamczackiej bez dodatku cukru. Doskonałej jakości ekologiczny sok tłoczony ze świeżych, ekologicznych owoców jagody kamczackiej. Zawiera tylko cukry naturalnie występujące w owocach, pasteryzowany.
Sok z malin charakteryzuje się intensywnym smakiem oraz aromatem i może być spożywany bezpośrednio lub jako dodatek do innych napoi. Nasze soki wytwarzane są metodą tłoczenia, bez dodatku konserwantów oraz cukru, dzięki czemu stanowią doskonały składnik codziennej diety.
Sok tłoczony na zimno ze świeżych, ekologicznych owoców, bez dodatku cukru. Zawiera wyłącznie cukry naturalnie występujące w owocach. Pasteryzowany.
Stanowi doskonałe źródło żelaza, wapnia, potasu i magnezu. Pomaga neutralizować objawy niedokrwistości, działa ściągająco oraz przeciwzapalnie, moczopędnie, a także witaminizująco przez wzgląd na wysoką zawartość witaminy C.
Ekologiczna soczewica żółta charakteryzuje się bardzo delikatnym smakiem. Ma tendencję do rozpadu po ugotowaniu,dlatego doskonale nadaje się jako dodatek do zup czy gulaszów. Idealnie sprawdza się również w daniach jednogarnkowych. Można z niej przygotować pasty kanapkowe lub farsz do wypełniania pierogów, krokietów, pasztecików, a nawet pieczeni mięsnych.
Doskonale nadaje się do potraw gotowanych, duszonych, pieczonych i smażonych. Nadaje aromatu i smaku sałatkom i twarożkom.
Ekologiczna kasza jaglana bezglutenowa otrzymana z łuszczonego prosa. Doskonała na śniadanie z suszonymi owocami. W wersji wytrawnej może być podawana z duszonymi warzywami i świeżymi ziołami.
Ekologiczna mąka jaglana uzyskana z obłuszczonego ziarna prosa. Polecamy do wyrobu ciasteczek w połączeniu z mąką ryżową, także do naleśników i placków w połączeniu z mąką gryczaną. Doskonała również do zagęszczania potraw, gdyż nie tworzy grudek i ma neutralny smak.
Ostropest plamisty Astron jest produktem spożywczym poprawiającym smak potraw i polecanym szczególnie dla osób, które chciałyby wspomóc funkcjonowanie swojej wątroby. Ostropest mielony można dodawać do wielu dań i napojów.
Suszone owoce rokitnika doskonale pasują do owsianki, muesli i jaglanki. W postaci zmielonej są świetnym dodatkiem do smoothie, jogurtu lub koktajlu. Można je zalać wrzątkiem i spożywać jak herbatkę (koniecznie wraz z owocami!). Owoce rokitnika są kwaśne w smaku i nieco cierpkie, dlatego dobrze komponują się z miodem. Wspaniale wzbogacają dietę w dodatkową wartość odżywczą, a naszym potrawom nadają nowego, ciekawego smaku.
Koncentrat składa się wyłącznie z certyfikowanych ekologicznych surowców, które są poddawane naturalnemu kiszeniu. Produkt pasteryzowany.
Majeranek dodaje się głównie do kiełbas, tłustych mięs, pieczeni wieprzowej, baraniej, jagnięcej. Nadaje się wspaniale do przyprawiania zup jarzynowych, pomidorowych, ryb, pasztetów i omletów.
Ekologiczne płatki owsiane górskie uzyskuje się z gniecionych ziaren owsa. Płatki owsiane to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami.
Na stronie ziolomed.pl dbamy o ochronę danych osobowych naszych użytkowników.
Nasza polityka prywatności określa, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je przetwarzamy oraz jak je zabezpieczamy, zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w zakładce “Regulamin i Polityka Prywatności” dostępnej na naszej stronie.